Головна  →  Оголошення  →  6 серпня 2019

Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Парк культури та відпочинку «Гідропарк»

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Парк культури та відпочинку «Гідропарк».

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу; копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються з 06 серпня по 04 вересня 2019 року за адресою:

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), бульв. Т.Шевченка, 3,                           м. Київ, 01004.

Довідки за тел.: 279-52-82, 279-72-51, е-mail: dk@kievcity.gov.ua

Департамент культури до 30 серпня 2019 року включно приймає пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc