Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря»

Опубліковано 14 травня 2024 року о 14:58


Адреса

02232, м. Київ, вул. Данькевича, 4-а

Телефон

(044) 535-44-25

(044) 530-87-57

Е-mail

[email protected]

Посилання на веб-сайт, веб-сторінку

https://dance-academy.kiev.ua/

Посилання на соцмережі

 

https://www.facebook.com/KMADSLifar/events/?paipv=0&eav=AfbxKQiqXfMTBBFTvPyi_5cI2vL6wLkFPBgNqxCB2PQKPCW693-Rq0qP2P88_6K96fM&_rdr

https://www.instagram.com/dance_academy_serglifar/reels/?__d=1

Керівник 

Вячеслав КОЛОМІЄЦЬ – заслужений працівник культури України

Розклад роботи

Понеділок – п’ятниця: 07:00-21:00 год.

Субота: 07:00-18.00 год.

Неділя: вихідний.

Фізична доступність для людей з інвалідністю та маломобільних груп

Встановлено можливість доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень Коледжу (Висновок щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та Звіт про проведення технічного обстеження від 01 липня 2021 року)

Коротка історична довідка

Історія КМАТ імені Сержа Лифаря бере свій початок з громадської організації Українська Академія Танцю, що була створена в січні 1994 року за ініціативою Ю.О.Стані­шевського та А.Г.Лягущенка при Національній опері України видатними діячами української культури і хореографічного мистецтва на хвилі повернення в Україну постаті її славно­го сина – Сержа Лифаря.

9 жовтня 2001 року відповідно до розпорядження КМДА №2138 на базі комунального закладу культури «Київська українська академія танцю» створено вищий заклад освіти – училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю».

Відповідно до розпорядження КМДА №172 від 14 лютого 2008 року вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю» було перейменовано в комунальний вищий навчальний заклад – училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря».

16 червня 2015 року згідно з розпорядженням КМДА №586 комунальний вищий навчальний заклад – училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря» перейменовано в Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря».

У 2004 році з нагоди 100-річчя від дня народження Сергія Михайловича Лифаря на будинку Академії в присутності видатних діячів світового хореографічного мистецтва – членів журі П’ятого міжнародного конкурсу артистів балету і хореографів імені С. Лифаря – було відкрито пам’ятну дошку на честь видатного митця. У 2014 році на 110 річницю митця у приміщенні КМАТ імені Сержа Лифаря була встановлена бронзова скульптура, створена відомим українським скульптором Миколою Рапаєм, де танцівника зображено в його улюбленій партії “Сюїта в білому”.

З самого початку роботи Коледжу в його стінах реалізується принцип безперервної хореографічної освіти від самих початкових кроків майбутніх танцівників до рівня вищої освіти.

Коледж готує спеціалістів з фаховою передвищою та вищою освітою за двома спеціалізаціями – класична та народна хореографія. Його випускники працюють у балетних трупах провідних театрів та в складі провідних народних танцювальних колективів міста Києва, України та зарубіжжя.

Після початку широкомасштабної збройної агресії РФ Коледж успішно зберіг колектив викладачів, студентів та учнів, швидко відновив повноцінний освітній процес в очному форматі та продовжив свою творчу постановницьку роботу. Силами викладачів, студентів та учнів у його стінах створюються нові танцювальні номери та великі масові постановки, його концертні програми продовжують демонструватись на провідних сценах Києва. Навіть в несприятливих умовах колектив Коледжу продовжує розвиватись, реалізовувати свій творчий та освітній потенціал.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux