Головна  →  Новини  →  14 березня 2019

Понад 40 дизайнерів і модних дитячих брендів представлять свої весняно-літні колекції в рамках другого тижня модних показів Junior Fashion Week.

Понад 40 дизайнерів і модних дитячих брендів представлять свої весняно-літні колекції в рамках другого тижня модних показів Junior Fashion Week.

      21-24 березня Junior Fashion Week пройде в КВЦ «Парковий» вже вдруге. На самому початку весни українські дизайнери, які працюють з одягом і аксесуарами, створеними для дітей, представлять свої колекції на весну-літо 2019 року. Традиційно тиждень складатиметься з двох частин: представлення колекцій на подіумі і освітньої програми, що включатиме лекторій для дорослих і майстер-класи для наймолодших учасників заходу.

      Відкриватиме Junior Fashion Week цього року відомий український дизайнер Andre Tan з презентацією нової колекції дитячої лінійки Andre Tan Kids. На подіумі модельєр представить моделі для дітей у віці від 3 до 11 років. Крім повсякденного одягу, буде презентовано fashion-капсулу вечірніх нарядів для маленьких модниць. Показ Andre Tan відбудеться 21 березня і дасть старт усьому модному тижню.

      Junior Fashion Week — єдиний професійний захід країни, присвячений дитячій моді, заснований в Україні восени 2018 року. Організатором заходу виступає благодійний фонд мецената Наталії Коваленко NK Foundation. Головна мета заходу — розвиток дитячої моди і підтримка українських дизайнерів і брендів, що працюють у цьому сегменті одягу, підвищення інтересу до їхньої продукції і збільшення естетичних вимог у масового покупця. Важливою метою також є створення сприятливих умов для розвитку дітей в сфері дизайну та моди, надання майданчика для їх творчої самореалізації.

      Стежити за анонсами можна на офіційному сайті організаторів, а також на сторінці в Facebook.

21

22

21

Перейти до спискуВерсiя для друку