Головна  →  Оголошення  →  26 листопада 2021

Конкурс на заміщення посади директора-художнього керівника театрально-видовищного закладу культури «Український малий драматичний театр»

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру»  оголошує конкурс на заміщення посади директора-художнього керівника театрально-видовищного закладу культури «Український малий драматичний театр».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п'ять років.

Початок прийому документів від кандидатів з 26 листопада по 25 грудня 2021 року включно (30 днів).

Початок формування конкурсної комісії з 26 листопада 2021 року.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії Департамент культури приймає по 20 грудня 2021 року включно.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Київ,  бульв. Т.Г.Шевченка, 3, е-пошта - [email protected] Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51

Фінансова звітність  театрально-видовищного закладу культури «Український малий драматичний театр»

Інформація про театрально-видовищний заклад культури «Український малий драматичний театр»

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc