Головна  →  Оголошення  →  9 листопада 2021

Конкурс на заміщення посади генерального директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» на один і п'ять років.

Початок прийому документів від кандидатів з 09 листопада 2021 року протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу, по 08 грудня 2021 року включно.

Початок формування конкурсної комісії з 09 листопада 2021 року.

Пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії Департамент культури приймає до 02 грудня 2021 року включно.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Київ,  бульв. Т.Г.Шевченка, 3, е-пошта - [email protected] Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51

Фінансова звітність Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця»

Інформація про Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» 

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc