Головна  →  Оголошення  →  1 вересня 2021

Конкурс на заміщення посади генерального директора комунального закладу «Концертний заклад культури «Київський академічний муніципальний духовий оркестр»

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру»  оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора комунального закладу «Концертний заклад культури «Київський академічний муніципальний духовий оркестр».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку комунального закладу «Концертний заклад культури «Київський академічний муніципальний духовий оркестр» на один і п'ять років.

Початок прийому документів від кандидатів з 01 вересня 2021 року протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу, по 30 вересня 2021 року включно.

Початок формування конкурсної комісії з 01 вересня 2021 року.

Пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії Департамент культури приймає до 23 вересня 2021 року включно.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Прийом документів здійснюється за адресою:

м. Київ, бульв. Т.Г.Шевченка, 3, е-пошта - [email protected] Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51

Фінансова звітність комунального закладу «Концертний заклад культури «Київський академічний муніципальний духовий оркестр»

Інформація про комунальний заклад «Концертний заклад культури «Київський академічний муніципальний духовий оркестр»

Перейти до спискуВерсiя для друку