Головна  →  Оголошення  →  5 серпня 2021

Конкурс на заміщення посади директора-художнього керівника комунального закладу «Театрально-видовищний закладу культури «Київський камерний театр «Дивний замок»

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення посади директора-художнього керівника комунального закладу «Театрально-видовищний закладу культури «Київський камерний театр «Дивний замок».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку комунального закладу «Театрально-видовищний закладу культури «Київський камерний театр «Дивний замок» на один і п'ять років.

Документи приймаються по 03 вересня 2021 року до 1545 включно за адресою:  м. Київ, бульв. Т.Г. Шевченка, 3.

Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51. Е-пошта - [email protected].

Департамент культури до 30 серпня 2021 року включно приймає пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

З 31 серпня по 03 вересня 2021 року включно відбудеться формування  конкурсної комісії.

Проведення конкурсу відбудеться  13 вересня 2021 року.

Фінансова звітність омунального закладу «Театрально-видовищний закладу культури «Київський камерний театр «Дивний замок»

Інформація про комунальний заклад «Театрально-видовищний закладу культури «Київський камерний театр «Дивний замок»

 

Перейти до спискуВерсiя для друку