Головна  →  Оголошення  →  23 лютого 2021

Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Творча майстерня «Театр маріонеток» оголошує конкурс на заміщення посади артиста-ляльковода вищої категорії

Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Творча майстерня «Театр маріонеток» оголошує конкурс на заміщення посади артиста-ляльковода вищої категорії (три вакансії).

 

Форма працевлаштування – контрактна.

 

Кваліфікаційні вимоги:
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-ляльковода (театру ляльок) I категорії не менше 3 років.


Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру; добре володіння технікою ляльковедення. 

 

Перелік документів:
– заява на участь у конкурсі;
– заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см;
– копія документа, який посвідчує особу;
– копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу);
– копія документа про освіту відповідного напряму підготовки;
– творче резюме, портфоліо.
Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

 

Документи приймаються до 20 березня 2021р. за адресою м. Київ вул. Митрополита Шептицького 1-Б, або на поштову адресу м. Київ 02002 а/с 217.

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 30 березня 2021 р. о 12.00 за адресою м. Київ вул. Митрополита Шептицького 1-Б

Телефони для довідок: +380 73 564 0070; +380 68 564 0070

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc