Головна  →  Новини  →  4 листопада 2020

Цикл № 5 семінарів-тренінгів з питань інклюзивної освіти для педагогічних працівників мистецьких шкіл та керівників гуртків закладів культури м.Києва за темою: «Розвиток творчих здібностей дитини з особливими освітніми потребами за допомогою різних видів мистецтв: проблеми та їх вирішення»

Цикл № 5 семінарів-тренінгів з питань інклюзивної освіти для педагогічних працівників мистецьких шкіл та керівників гуртків закладів культури м.Києва за темою: «Розвиток творчих здібностей дитини з особливими освітніми потребами за допомогою різних видів мистецтв: проблеми та їх вирішення»

16 листопада по 01 грудня 2020 року Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів у форматі Online на платформі Zoom буде проводитися цикл № 5 семінарів-тренінгів з питань інклюзивної освіти мистецького спрямування для педагогічних працівників мистецьких шкіл та закладів культури м. Києва за таким графіком:

Лектор: Бояршинова Катерина Іванівна – президент Незалежної асоціації психологів, керівник Психологічної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Час проведення: з 09.00 до 12.00

16 листопада (понеділок) 2020 року

Семінар-тренінг 1: «Інклюзія в закладах освіти. Правові аспекти визначення особливих освітніх потреб дитини».

17 листопада (вівторок) 2020 року

Семінар-тренінг 2: «Особливості дітей із розладом дефіциту уваги  та гіперактивністю (РДУГ). Навички спілкування з дітьми, що мають РДУГ».

18 листопада (середа) 2020 року

Семінар-тренінг 3: «Особливості дітей з розладами аутичного спектру (РАС). Навички спілкування з дітьми, що мають РАС».

19 листопада (четвер) 2020 року

Семінар-тренінг 4: «Кризові ситуації у класі. Ознаки екстремальної ситуації».

Особливості поведінки дітей з різними нозологіями у екстремальній ситуації».

23 листопада (понеділок) 2020 року

Семінар-тренінг 5: «Розвиток психіки дитини. Розвиток психічних процесів у нормі та патології».

24 листопада (вівторок) 2020 року

Семінар-тренінг 6: «Методологія індивідуального плану навчання дитини з особливими освітніми потребами. Оцінювання успішності опанованих навичок».

25 листопада (середа) 2020 року

Семінар-тренінг 7: «Використання художніх засобів для психо-емоційного розвитку дитини з особливими освітніми потребами».

26 листопада (четвер) 2020 року

Семінар-тренінг 8: «Інтеграція осіб з особливими освітніми потребами у суспільство».

30 листопада (понеділок) 2020 року

Семінар-тренінг 9: «Умови успішної адаптації до навчання дітей з особливими освітніми потребами».

01 грудня (вівторок) 2020 року

Семінар-тренінг 10: «Комунікації з батьками. Особливості психології батьків дітей з особливими освітніми потребами. Стейкхолдери які беруть участь в адаптаційних процесах соціалізації особистості в навчальному процесі». 

Список слухачів Циклу № 5 

  1. Андреєва Галина Борисівна, викладач ДШМ № 5;
  2. Анцупова Ірина Іванівна КДМШ № 11;
  3. Базилевська Тетяна Борисівна, викладач КДШМ № 5 ім. Л. Ревуцького;
  4. Бакін Лідія Іллівна, викладач КДХШ № 5;
  5. Бiрiна Надiя Кирикiвна, викладач ШДЕМ;
  6. Білоброва Наталія Михайлівна, викладач КДШТУ «Барвіночок»;
  7. Васильєва Людмила Олександрівна, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  8. Василюк Наталія Володимирівна, викладач ДМШ № 20;
  9. Верлан Лола Борисівна, викладач КДШМ № 3;
  10. Візнюк Олена Іванівна, викладач КДМШ № 12;
  11. Вітвіцька Тетяна Петрівна, викладач КДШМ № 3;
  12. Гаджимурадова Тетяна Ігорівна, викладач ДШМ № 4;
  13. Гайченя Олег Дмитрович, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  14. Гауліна Наталія Дмитрівна, керівник гуртка ОКЦ «Дивосвіт» ;
  15. Делль Лариса Юріївна, керівник гуртка ОКЦ «Дивосвіт»;
  16. Грицай Анна Олександрівна, викладач ДМШ № 10
  17. Діденко Інна Володимирівна, викладач КДШМ № 5 ім. Л. Ревуцького;
  18. Дзюба Ганна Адріанівна, викладач КДШМ № 2 ім. М.І. Вериківського;
  19. Дрогуль Ганна Михайлівна, викладач КДШМ № 1;
  20. Жовницька Ірина Валентинівна, викладач КДШТУ «Барвіночок»;
  21. Желудков Володимир Володимирович, викладач КВМШ № 1 ім. К. Стеценка;
  22. Зайонченко Лідія Семенівна, викладач КДМШ № 11;
  23.  Калашникова Тетяна Валеріївна, викладач КДМШ № 22;
  24. Камінська Тамара Олександрівна, викладач КДШМ № 3;
  25.  Кардакова Ганна Леонідівна, викладач ДШМ № 4;
  26. Кирієнко Тетяна Дмитрівна, викладач ДМШ № 21;
  27. Кобзар Тетяна Сергіївна, викладач ШДЕМ;
  28. Ковригина Ніна Михайлівна, викладач КДМШ № 11;
  29. Козлова Нонна Олексіївна, викладач КДМШ № 22;
  30. Коміса Оксана Юріївна, викладач ДШМ № 4;
  31. Копіна Юлія Валеріївна, керівник гуртка ОКЦ «Дивосвіт» ;
  32. Корень Ольга Олександрівна, педагог-організатор ОКЦ «Дивосвіт» ;
  33. Корчинська Наталія В’ячеславівна, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  34. Кощей Валентина Григорівна, керівник гуртка ОКЦ «Дивосвіт» ;
  35. Кугаткіна Олена Валентинівна, викладач ДМШ № 36;
  36. Левіна Тетяна Леонідівна, викладач КДМШ № 8;
  37. Левчук Сергій Сергійович, викладач КДМШ № 22;
  38. Литвиненко Наталія Олександрівна, керівник гуртка ОКЦ "Дивосвіт";
  39. Мальцева Валентина Миколаївна, викладач ДМШ № 21;
  40. Миколайчук Наталія Володимирівна, викладач ДХШ № 3;
  41. Милявський Лев Михайлович, викладач  КДМШ № 1 ім. Я. Степового;
  42. Михайлов Сергій Миколайович, керівник гуртка ОКЦ «Дивосвіт» ;
  43. Муржа Олена Анатоліївна, викладач КДШМ № 2 ім. М.І. Вериківського;
  44. Нікончук Віра Борисівна, викладач КДШМ ім. С. Турчака;
  45. Мурінська Тетяна Миколаївна, викладач КДШМ № 3;
  46. Москаленко Галина Іванівна, викладач ДМШ № 21;
  47. Нагорний Андрій Іванович, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  48. Ніколаєнко Вікторія В’ячеславівна, викладач КДШМ № 1;
  49. Обрядчикова Вікторія Володимирівна, викладач КДШМ № 1;
  50. Овсяннікова Ірина Василівна, викладач ДШМ № 4;
  51. Омельченко Олексій Васильович, викладач КДХШ № 1;
  52. Опанасенко Ігор Петрович, викладач ДШМ № 5;
  53. Острерова Алла Андріївна, викладач ДШМ № 9;
  54. Павлишин Ольга Богданівна, викладач КДШМ ім. С. Турчака;
  55. Павліченко Світлана Федотівна, викладач ДМШ № 24;
  56. Петренко Ганна Григорівна, викладач КДШМ № 3;
  57. Петренко Лілія Єгорівна, викладач ДМШ № 21;
  58. Пилипенко Алла Іванівна, викладач ДМШ № 10;
  59. Пина Надія Іванівна, керівник гуртка ОКЦ «Дивосвіт» ;
  60. Піщейко Ганна Миколаївна, викладач ДШМ № 4;
  61. Поваров Андрій Анатолійович, викладач ДХШ № 3;
  62. Ремезенко Людмила Аскольдівна, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  63. Пустова Ельвіра Вікторівна, викладач КДШУТ «Барвіночок;»
  64. Рижкова Наталя Юріївна, викладач ДШМ № 4;
  65. Рунчак Оксана Іванівна, викладач ДШМ № 4;
  66. Рутькова Ірина Спартаківна, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  67. Сагалакова Світлана Михайлівна, викладач ДШМ № 6 ім. Г. Жуковського;
  68. Саченко Анна Вікторівна, викладач КДШТУ «Барвіночок»;
  69. Свириденко Вероніка Володимирівна, викладач КДШМ № 1;
  70. Селіверстова Світлана Євгенівна, викладач КДШМ № 1;
  71. Сердюк Олена Володимирівна, викладач ДШМ № 4;
  72. Сєдова Елеонора Дмитрівна, викладач КДМШ № 22
  73. Сокольвак Серафима Олегівна, викладач ДШМ № 4;
  74. Стоянова Ганна Давидівна, викладач КДШМ № 8;
  75. Темботова Роксана Резуанiвна, викладач КДШМ № 1;
  76. Терехова Ольга Дмитрівна, викладач «ДШМ № 7»
    КХМ «КМАТ  ім. Сержа Лифаря»;
  77. Толокольнікова Ірина Василівна, викладач КДМШ № 22;
  78. Томасишин Ганна Михайлівна, викладач КДШМ № 2 ім. М.І. Вериківського;
  79. Трач Олена Юріївна, викладач ДШМ № 5;
  80. Тюрін Володимир Вікторович, викладач КДШМ № 1;
  81. Фіалкова Тамара Іванівна, викладач КДМШ № 22;
  82. Федоренко Олександр Васильович, викладач КДШМ № 5 ім. Л. Ревуцького;
  83. Хадкевич Павло Сергійович, викладач ДШМ № 4;
  84. Чаморова Наталія Василівна, викладач ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича;
  85. Чернова Галина Володимирівна, викладач ДШМ № 4;
  86. Чупіка Віктор Ніконович, викладач КДШМ № 2 ім. М.І. Вериківського;
  87. Чміль Алла Анатоліївна, викладач КДМШ № 12;
  88.  Шайда Олена Iванiвна, викладач КДШМ № 1;
  89. Шаханіна  Зінаїда  Дмитрівна, викладач КДШМ № 1;
  90. Швець Валерія Ігорівна, викладач КДМШ № 22;
  91. Шевнюк Тетяна Миколаївна, викладач КДМШ № 22;
  92. Шкляренко Віталій Андрійович, викладач КДХШ № 5;
  93. Шликова Тетяна Борисівна, викладач КДШМ № 1;
  94. Шумська Надія Василівна, викладач «ДШМ № 7»
    КХМ «КМАТ  ім. Сержа Лифаря»;
  95.  Шустова Юлія Юріївна, викладач КДМШ № 22;
  96. Яременко Наталія Григорівна викладач ДШМ № 4;
  97. Ярошенко Марина Валеріївна, викладач ДШМ № 5.

До уваги викладачів!

Просимо перевірити наявність кожного  слухача у групі  в Вайбері «Інклюзія (Цикл семінарів № 5)».

За підсумками семінарів-тренінгів слухачі отримають Online Сертифікати обсягом 30 год./1 кредит ЄКТС.

З робочих питань звертатися до завідувача кабінету інновацій та розвитку мистецької освіти Бойко Надії Анатоліївни за тел.: (044) 279 79 07, вайбер – 050 149 78 64.

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc