Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2020

З 23 жовтня – 07 листопада 2020 р. у столиці проходить Виставка «Вовняний водограй».

З 23 жовтня – 07 листопада 2020 р. у столиці проходить Виставка  «Вовняний водограй».

 

Відкриття – 23 жовтня о 18:00

(вхід на відкриття – лише за запрошеннями)

 

Місце проведення: ІІ поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66).

Автор проекту: Світлана Тимофєєва, художник, дизайнер текстилю, фелтмейкер.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

                                                                                  

Виставка представить на загальний огляд близько 100 робіт від 10 майстрів-учасників проекту «Вовняний водограй» – Світлани Тимофєєвої, Ольги Крайнової, Наталії Шевченко, Ганни Семеник, Мілани Ракуш, Олени Демерташ, Людмили Михальченко, Юлії Тальнової, Олександри Вязьмітінової, Оксани Расюк.

Будуть презентовані вироби з вовни, створені в техніках мокрого та сухого валяння: одяг, взуття, аксесуари, картини та  іграшки.

Проект «Вовняний водограй» започаткований у 2020 році та планує й надалі популяризувати волоко-валяння в Україні. Майстри переконані – якомога більше людей мають дізнатись про користь, комфорт та красу цих виробів.

Мета виставки – ознайомити відвідувачів із різними техніками фелтінгу та з рукотворними виробами, надихнути присутніх на творчість, долучити до створення неймовірних шедеврів з шерсті своїми руками. Виставка є результатом того, яких висот можуть досягати майстри в своїй роботі з вовною. Мрія майстрів – продемонструвати відвідувачам виставки унікальність та широкий видовий спектр виробів та арт-об’єктів з вовни.    

Ласкаво просимо! Вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб.  – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по

е-mail: [email protected]

Перейти до спискуВерсiя для друку