Головна  →  Новини  →  6 серпня 2020

У Києві відкрито меморіальну дошку на честь засновника Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра

4 серпня, в День народження Едуарда Митницького, в театрі, який він заснував і довгі роки очолював, було відкрито меморіальну дошку на його честь.

«Вшанування пам’яті великого творця і вчителя, Едуарда Марковича, є, безумовно, важливим і необхідним кроком. Ми щасливі з того, що нам випала можливість не тільки бути знайомими з ним особисто, а і працювати, створювати разом. Він залишив у спадок не лише театр і геніальні режисерські роботи. Він зробив дещо не менш важливе: залишив слід у пам’яті кожного з нас усіх і своїх учнів зокрема.» - сказала директорка Департаменту культури Діана Попова під час презентації меморіальної дошки.

На відкритті були присутні директорка Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова, нинішні керівники Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра – Стас Жирков (директор-художній керівник) та Тамара Трунова (головна режисерка), а також учні, колеги, та близькі Едуарда Марковича.

Едуард Митницький – український театральний режисер, засновник та художній керівник Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, який очолював протягом майже 42 років.

Вистави режисера багато років демонстрували на сценах провідних українських театрів, а також за межами України: в Болгарії, Латвії, Литві, Німеччині, Словаччині, Чехії, Бельгії, Польщі, Туреччині тощо.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc