Головна  →  Новини  →  21 лютого 2020

Оголошення конкурсу з відбору мистецьких продуктів, для реалізації яких передбачається надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі.

Оголошення конкурсу з відбору мистецьких продуктів, для реалізації яких передбачається надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих

ідей для створення мистецьких продуктів комунальними закладами культури

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

з відбору мистецьких продуктів, для реалізації яких передбачається надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі

 

Загальний граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва на 2020 рік складає 3 500,0 тис. грн., який буде розподілено між переможцями конкурсу.

Переможців конкурсу буде визначено на засіданні конкурсної Комісії з відбору комунальних закладів культури для надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі на створення мистецького продукту після розгляду пропозицій, співбесіди з учасниками конкурсу та відповідного обговорення.

 

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 16 березня 2020 року заадресою:

03004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), планово-економічний відділ, каб. № 324, контактний телефон (044)279-47-38.

Конкурсні пропозиції також можуть бути надіслані поштою, термін їх подання визначається за поштовим штемпелем.

 

Засідання конкурсної Комісії з відбору комунальних закладів культури для надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі на створення мистецького продукту відбудеться у період
з 23 березня 2020 року до 26 березня 2020 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Умови участі в конкурсі:

‒        Учасниками конкурсу можуть бути тільки неприбуткові заклади культури територіальної громади міста Києва;

‒        учасниками конкурсу не можуть бути заклади культури, які мають заборгованість перед бюджетом міста Києва та/або Пенсійним фондом України за останній звітний рік;

‒        учасниками конкурсу не можуть бути заклади культури, щодо яких уповноваженими органами встановлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів за три останні роки.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція має складатися з наступних документів, засвідчених підписом керівника:

 

  1. Заява про участь у конкурсі у довільній формі, в якій зазначається:

‒        назва та опис мистецького продукту;

‒        обґрунтування, необхідності витрачання бюджетних коштів на створення саме цього мистецького продукту;

‒        наявність кадрового, матеріально-технічного та методичного забезпечення закладу культури необхідного для створення мистецького продукту;

‒        інноваційність методів та форм, що будуть використані при створені мистецького продукту;

‒        детальні розрахунки та кошториси витрат для створення запропонованого мистецького продукту із зазначенням можливих джерел, включаючи бюджет м. Києва, та обсягів фінансування;

‒        орієнтовний план отримання надходжень від прокату мистецького продукту, з яких буде повертатися надана фінансова допомога, із зазначенням показників фінансової ефективності, включаючи, зокрема, термін окупності, коефіцієнти прибутковості мистецького продукту, співвідношення витрат та очікуваного фінансового результату після отримання бюджетних коштів.

  1. Копія установчих документів учасників конкурсу.
  2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на дату оголошення конкурсу.

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Для участі в конкурсі заявник може подавати лише однуконкурсну пропозицію. 

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику.

Заяви, що надійшли після закінчення строку їх подання, не приймаються та повертаються з відповідним повідомлення.

При створені мистецького продукту учасники мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc