Головна  →  Новини  →  7 листопада 2018

ЗАПРОШУЄМО ДО НАПИСАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

      09 листопада 2018 року в День української писемності та мови відбудеться вісімнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності, який пролунає в ефірі Першого каналу зі студії UA: Українське радіо. Трансляція радіодиктанту розпочнеться об 11 годині зі вступної частини, а за півгодини пролунає й сам диктант.

      Офіційне гасло цьогорічного заходу – # пишемо разом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

       Для самостійного написання диктанту на своєму робочому місці необхідно зайти на інтернет-сторінку Українського радіо: www.nrcu.gov.uaта налаштувати комп’ютер на прямий ефір у зазначений час.

      Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01101 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

     Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

      11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку