Головна  →  Новини  →  23 серпня 2018

З 6 по 9 вересня у Києві відбудеться довгоочікуваний Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM.

З 6 по 9 вересня у Києві відбудеться довгоочікуваний Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM.

      Фестиваль LINOLEUM висвітлює розвиток новітніх стилів анімації та її поєднання з іншими видами мистецтва. Програма фестивалю охоплює всі техніки сучасної анімації та усі її жанри – від комедій до філософських притч. До міжнародного конкурсу фестивалю надійшло понад 2500 заявок з 75 країн світу. Було відібрано 49 робіт з 27 країн. Найбільша кількість фільмів – від Бельгії, Німеччини та Франції. Серед авторів міжнародного конкурсу є учасники відомих фестивалів Annecy, Tribeca, Berlinale, Animafest Zagreb та інших. 

      Українська програма фестивалю цього року побила рекорди за кількістю заявок – надійшло 76 фільмів. Відібрано 14 робіт, серед яких володар Гран-прі фестивалю «Відкрита ніч» «Причинна: Історія кохання», фільм лауреата Berlinale Степана Коваля «Лабіринт», нові роботи Сашка Даниленка, Микити Лиськова, Ганни Рибак та інших.
 
      Повний список учасників конкурсних програм можна переглянути за посиланням.

      Переможців фестивалю визначатиме міжнародне професійне журі, до складу якого ввійшли:
-         Юло Пікков (режисер, продюсер і кінокритик, Естонія);
-         Мауро Карраро (кінорежисер, мультиплікатор, Італія);
-         Andrew AJ (засновник stop motion студії Happy Hippie Lab, Україна).

      Окрім того,  програма фестивалю доповнилась ще одним блоком – вперше на фестивалі LINOLEUM комерційна анімація (реклама, освітні фільми та відеокліпи) буде представлена окремим конкурсом. Показ комерційної анімації відбудеться двічі: 7 і 9 вересня.

      Цьогоріч фестиваль LINOLEUM пройде в креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова 8, м. Т. Шевченка). Організатор фестивалю – анімаційна студія Animagrad. Головна мета LINOLEUM – висвітлити розвиток найсучасніших напрямків в мистецтві анімації в Україні та за кордоном та познайомити глядачів із можливостями художнього вираження, котрі відкриває та дозволяє анімація.

      Детальний розклад тут.


      Фестиваль відбудеться за підтримки Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Державного агентства України з питань кіно.

 

Файл документа: 1920x1080-02.jpg

Перейти до спискуВерсiя для друку