Головна  →  Оголошення  →  16 березня 2018

Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр художньої та технічної творчості «Печерськ»

          Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення  посади директора комунального закладу «Центр художньої та технічної творчості «Печерськ».

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта, стаж роботи у сфері культури  не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу    (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність  та проекти програм розвитку комунального закладу «Центр художньої    та технічної творчості «Печерськ» на один і п'ять років.

Документи приймаються до 16 квітня 2018 року за адресою: м. Київ,
бульв. Т.Г.Шевченка, 3, поверх 3, кабінет № 329.

Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51. Е-пошта - [email protected].

Департамент культури до 10 квітня 2018 року приймає пропозиції   від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Перейти до спискуВерсiя для друку