Головна  →  Оголошення  →  5 лютого 2018

Конкурс на заміщення посади директора – Клубного закладу «Будинок культури Жуляни»

Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора – Клубного закладу «Будинок культури Жуляни».

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку Клубного закладу «Будинок культури Жуляни» на один і п'ять років.

Документи приймаються з 05 лютого 2018 року до 06 березня 2018 року за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41 каб. 311.

Довідки за тел. 207-09-92. Е-пошта – [email protected]

Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації до 02 березня 2018 року приймає пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Перейти до спискуВерсiя для друку