Дата проведення: 27-29 травня 2021 року.
Формат проведення – онлайн/офлайн:
онлайн – цифрова платформа ZOOM;
офлайн (з дотриманням вимог протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину, в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) – конференційний зал Конгрес-готелю «Пуща» за адресою: вул. М. Юнкерова, 20, Пуща-Водиця, м. Київ.
Кожен учасник має право вибору формату участі в заході онлайн/офлайн (вказується під час заповнення електронної заявки).
Формат участі офлайн пропонується, насамперед, учасникам із м. Києва та Київської області.
До участі в конференції запрошуються учні, в тому числі учні з особливими освітніми потребами, закладів початкової мистецької освіти різних мистецьких спрямувань за двома віковими категоріями:
І категорія – до 11 років включно;
ІІ категорія – від 12 років.
Конференція проводиться за тематичними напрямами (секціями) у форматі дискусійних панелей. Модератори – учні, які за результатами ІІ Всеукраїнської учнівської конференції «МИСТЕЦТВО БЕЗ МЕЖ: ШЛЯХ ДО НАУКИ» в рамках ХХХІ міжнародного фестивалю «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2020» отримали «Сертифікат модератора».
Робоча мова конференції – українська. Кожен спікер може виступити з 1 доповіддю. Допускається співавторство в процесі підготовки та представлення доповіді.
Регламент виступу складає до 5 хв з урахуванням часу на:
- репрезентацію супроводжуючих доповідь матеріалів (фото/аудіо/відео);
- демонстрацію особистісних та/або із залученням ілюстратора художньо-виконавських здібностей (виконання авторського/народного/власного творчого доробку – спів, гра на музичному інструменті, декламація, хореографічний, театралізований або цирковий номер/фрагмент); представлення авторських та/або власноруч підготовлених творів різних видів образотворчого мистецтва (живопису, графіки, комп’ютерної графіки, скульптури, інсталяцій тощо) або декоративно-прикладного мистецтва.
По завершенню виступів спікерів певної дискусійної панелі – обговорення (відповіді на питання) 10-15 хв.
У продовж конференції відбудуться дискусійні панелі, воркшопи, творчі майстерні, онлайн-презентації та виставки художніх робіт, творчі зустрічі з відомими митцями, інтерактивні онлайн-екскурсії, круглий стіл для педагогічних працівників тощо.