Головна  →  Новини  →  5 липня 2019

Цього літа, з 9 по 14 липня, на ВДНГ за підтримки Департаменту культури у Києві відбудеться наймасштабніший музичний фестиваль України та один з найпомітніших open air Східної Європи Atlas Weekend.

Цього літа, з 9 по 14 липня, на ВДНГ за підтримки Департаменту культури у Києві відбудеться наймасштабніший музичний фестиваль України та один з найпомітніших open air Східної Європи Atlas Weekend.

    Серед вже оголошених учасників фестивалю: The Chainsmokers, Black Eyed Peas, Liam Gallagher, Сплин, Michael Kiwanuka, UNKLE, ATB, Tom Walker, Tom Odell, The Subways, The Vaccines, Noisia, Bhad Bhabie, Dub FX, Netta, The Hardkiss, Our Last Night, Little Big та багато інших.

      Atlas Weekend — це подія, що поєднує музику, активний відпочинок, освітні та розважальні програми та найкращий український стритфуд. Мета фестивалю — відкривати людям різних уподобань сучасну фестивальну культуру та стирати кордони міст, країн і стереотипів.

      Щороку посеред літа на Atlas Weekend виступає понад 250 популярних виконавців різних жанрів, щоб кожен із сотень тисяч друзів фестивалю зустрівся з героями власних топ-чартів або знайшов для себе щось нове. Placebo, Kasabian, The Chemical Brothers, The Prodigy — лише початок довгого списку легенд світової сцени, що вже виступали на фестивалі.

 

      Цьогорічні едлайнери фестивалю - американський дует The Chainsmokers, Black Eyed Peas,  Ліам Ґаллахер.

      Серед інших учасників – переможець Brit Awards 2019 Том Уокер;  легендарний Drum&Bass-проект Noisia, американці Our Last Night та українці The Hardkiss з фестивальною презентацією альбому «Залізна ластівка».

 

      9 липня — День української музики на Atlas Weekend 2019.
Вже третій рік поспіль, завдяки партнерам заходу Kyivstar та М1 Музичний телеканал, ми знайомимо вас із сучасною українською музикою. Серед українських зірок – Софія Ротару, Павло, Зібров, Настя Каменських, Джамала,  ONUKA, DZIDZIO, С.К.А.Й., Злата Огневий, Віталій Козловський, Арсен Мірзоян, Сергій Бабкін та багато-багато інших.
Вхід на територію в перший день фестивалю — вільний.

      Фестивальний день починається щодня з 14:00 і закінчується о 6:00 (окрім першого дня 9-го липня — додатковий день із безкоштовним входом, який завершується о 23:45). Квиток на один день є входом на весь фестивальний день.

 

https://www.facebook.com/pg/atlasweekend/photos/?ref=page_internal

https://atlasweekend.com/

 

Файл документа: ПРОГРАМА з доповненнями.docx

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc