КМДА Київська міська державна адміністрація


23 квітня 2018

Конкурс на заміщення посади генерального директора Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій.

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій.

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій на один і п'ять років.

Документи приймаються до 22 травня 2018 року включно за адресою:  м. Київ, бульв. Т.Г.Шевченка, 3.

Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51. Е-пошта - dk@kievcity.gov.ua.

Департамент культури до 16 травня 2018 року включно приймає пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.