Головна  →  Мистецькі конкурси  →  16 серпня 2021

Оголошено конкурс на організацію та проведення Київського Форуму толерантності

Оголошено конкурс на організацію та проведення Київського Форуму толерантності

Департамент культури КМДА оголошує мистецький конкурс на кращий культурно-мистецькі проєкт з організації та проведення заходу.

 

Надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва передбачається для реалізації наступних заходів:

 

  • Організація та проведення Київського Форуму толерантності (міжнаціональна та міжконфесійна платформи) - граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 90,0 тис. грн 

 

У проєктах має бути розкрита основна тема Форуму: подальше зміцнення історично традиційної атмосфери у столиці, міжетнічної та міжконфесійної злагоди, толерантності співжиття та високого рівня взаєморозуміння між представниками різних національностей, представниками різних конфесій.

 

Детальніше: https://cutt.ly/1QNfCYk 

 

Заяви про участь у мистецькому конкурсі потрібно подати за встановленою формою: https://cutt.ly/2QNsKYI 

 

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 14 вересня 2021 року за адресою:

м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури КМДА, відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів (каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92, (066)153-93-80)

 

Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів при Департаменті культури, яке планується у період з 16 до 24 вересня 2021 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку