Головна  →  Новини  →  26 січня 2024

Vakulenko Art Consulting представляє виставку сучасних українських художників Володимира Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом»

Vakulenko Art Consulting представляє виставку сучасних українських художників Володимира  Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом»

Виставка проходитиме у галереї Vakulenko Art Consulting за адресою м. Київ, вул. Костьольна, 9, і
триватиме з 25 січня по 25 лютого 2024 року.

Експозицію виставки Володимира Падуна та Людмили Роздобудько-Падун «За світлом» складають понад 25 робіт, пов’язаних темою світла – видимого і невидимого, проявленого і внутрішнього світла, що підтримує і приваблює.

«За світлом» - спільний проєкт сімейної пари Володимира та Людмили, що багато років створюють картини у співавторстві, передаючи на полотнах спільні історії, спільні емоції, та поєднуючи свої авторські фундаментальні техніки для написання дійсно визначних робіт.

Проєкт має за мету дослідити український феномен світла-духу. Він поєднав роботи, створені протягом 2023 року – року, коли темрява стала фізично осяжною, а світло отримало свою нову ціну і нове значення.

Зимові сутінки та спекотні літні ночі. Темні вікна. Вікна, з яких ллється яскраве світло, а в деяких воно ледве жевріє. За деякими відчувається бурхливе і безтурботне життя і майже аромат господарської вечері. В такі хочеться зазирнути, вони ваблять, зігрівають і пробуджують теплі почуття. Інші - темні… Що за ними? Журба? Відчай? Горе? В зимових урбаністичних пейзажах герої – лише поодинокі перехожі. Поспішають додому, щоб запалити свічки, забуритися в холодну постіль і заснути з недобрими передчуттями вранішніх обстрілів, мріями про майбутню весну і
надіями на Перемогу.

Сила духу українського народу - наче світло, і це світло настільки яскраве, що здатне провести нас крізь темряву блек-аутів, знесилень та смерті, до світла, до життя, до відродження, як паросток, який здатен пробивати асфальт, та каміння, що тягнеться до сонця.

Інформація про виставку:
 Відкриття: 24 січня 2024 р. о 19:00
 Тривалість виставки: 25 січня – 25 лютого 2024 р.
 Графік роботи: з 11:00 до 19:00 (пн, вт – вихідні)
 Адреса: м. Київ, вул. Костьольна, 8
 Вхід вільний.


Куратор виставки: Владислав Вакуленко, співвласник галереї Vakulenko Art Consulting, колекціонер, art advisor, волонтер

 

Перейти до спискуВерсiя для друку