15-16 травня в Києві в рамках Дня Європи відбудеться VII Міжнародний фестиваль мистецтв «Anne de Kyiv Fest».

15-16 травня в Києві в рамках Дня Європи відбудеться  VII Міжнародний фестиваль мистецтв  «Anne de Kyiv Fest».

      Департамент культури КМДА спільно з Департаментом суспільних комунікацій КМДА є партнером в організації даного заходу спільно з громадською організацією «Чотири Королеви”.

      Міжнародний фестиваль мистецтв «Anne de Kyiv Fest» – масштабна мистецька подія, яка покликана спонукати киян до вивчення історичної спадщини, пошуку витоків державності України-Русі, історії міжнародних зв’язків нашої держави від Володимира Великого до сьогодення.

      Найважливішим завданням фестивалю «повернення» на батьківщину імен знаменитих киян, які за різних обставин опинились за межами України, але не припиняли вважати себе українцями.

      Цьогорічна концепція фестивалю присвячена річці Дунай, яка починає свій відлік в Україні та об’єднує більшість країн Європейського Союзу.

      У 2021 році Україна очолила Дунайську комісію – міжнародну міжурядову організацію, головою якої цьогоріч стала посол України в Угорщині Любов Непоп.

      Вперше у практиці проведення вуличних атракцій відбудеться світова прем’єра балету Федора Якименка «На берегах Дніпра». 

      Вона зазвучить двічі, – 15 та 16 травня о 20:00 – щоб усі охочі кияни могли відвідати прем’єру із максимальним дотриманням протиепідеміологічних вимог.

      Святкування  проходитиме в офлайн та онлайн форматах, завдяки телеканалу «Київ».

      Загалом фестиваль охопить Михайлівську площу, Десятинний провулок, відрізок вулиці Володимирської (від Десятинного провулку до вулиці Десятинної) та вулицю Десятинну. 

 

      Анонси всіх запаланованих подій на сторінці:  https://www.facebook.com/EuropeKyiv/ 

Перейти до спискуВерсiя для друку