Головна  →  Мистецькі конкурси  →  5 червня 2018

Оголошення Мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 50,0 тис. грн. п’ятдесят тисяч гривень).

Дата реалізації − 27 вересня 2018 року.

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 04 липня 2018 року заадресою:

03004, м. Київ, бульв. Т .Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 05 до 15 липня 2018 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції 

−       концепція проекту має передбачати проведення святкового заходу з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, зокрема урочистої церемонії нагородження працівників бібліотечної галузі грамотами та подяками, а також розважальної частини (театральної вистави, концертної програми, шоу-програми тощо) тривалістю 1,5 – 2 години;

−       відповідне приміщення для святкового заходу (не менше 200 місць);

−       наявність попередньої згоди щодо використання запропонованого приміщення для проведення заходу від балансоутримувача;

−       святкове тематичне оформлення місця проведення заходу;

−       забезпечення роботи ведучого (ведучих);

−       виготовлення поліграфічної продукції (запрошень, дипломів, грамот);

−       забезпечення рамками для оформлення нагородних бланків (30 одиниць);

−       забезпечення квітковою продукцією для привітання нагороджених;

−       кейтерингове забезпечення заходу;

−       пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ – телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

 

  1. Заява про участь у Мистецькому конкурсі за встановленою формою.
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності (обов’язкова етнічна складова) .
  3. Програма та перелік учасників кожного культурно-мистецького проекту.
  4. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
  5. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ! 

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника.

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині:

отримання відповідних дозволів;

дотримання встановлених норм проведення масових заходів, зокрема допустимого рівня гучності, пожежної і техногенної безпеки;

дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc