Головна  →  Мистецькі конкурси  →  16 серпня 2021

Оголошено 3 мистецьких конкурси до святкування Нового року

Оголошено 3 мистецьких конкурси до святкування Нового року

Департамент культури КМДА оголосив три мистецьких конкурси на кращі культурно-мистецькі проєкти з організації та проведення новорічних і різдвяних свят. Про це повідомила директорка Департаменту культури Яна Барінова.

 

“Проведення даних конкурсів дасть старт підготовці до проведення передноворічних заходів в столиці. Ми чекаємо на цілісні концепції із врахуванням інклюзії та забезпеченням безбар’єрності. Крім того, проєкти мають бути розраховані на масову аудиторію та враховувати потреби всіх соціальних і вікових груп населення”, - розповіла Яна Барінова.

 

За її словами, надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва передбачається для реалізації заходів на таких локаціях: 

 

  • На Софійській площі, Володимирському проїзді (на відрізку від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), на території Центрального парку культури і відпочинку м. Києва (Маріїнський парк, естрада Міського саду) - граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 2 200,00 тис. грн (два мільйони двісті тисяч гривень).

Детальніше: https://cutt.ly/ZQVoPoJ 

  • На Контрактовій площі -  граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 569,00 тис. грн (п’ятсот шістдесят дев’ять тисяч гривень).

Детальніше: https://cutt.ly/mQBCK3j 

  • На території Центрального парку культури і відпочинку м. Києва (територія біля Арки Дружби народів)  -  граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 569,00 тис. грн  (п’ятсот шістдесят дев’ять тисяч гривень).

Детальніше:https://cutt.ly/XQViCOx 

 

Заяви про участь у мистецькому конкурсі потрібно подати за встановленою формою: https://cutt.ly/eQVyhbJ 

 

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 15:30 14 вересня 2021 року, за адресою:

01024, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92, (066)153-93-80.

 

Переможців мистецьких конкурсів буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів при Департаменті культури, яке планується у період з 16 до 24 вересня 2021 року. Про точну дату учасникам конкурсу повідомлять додатково.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку