Головна  →  Мистецькі конкурси  →  1 липня 2020

Оголошення мистецького конкурсу на проведення Київського Форуму толерантності.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на проведення Київського Форуму толерантності (міжнаціональна та міжконфесійна платформа), для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

Термін реалізації проєкту – листопад 2020 року.

Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 130,0 тис. грн. (сто тридцять тисяч гривень).

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 31 липня 2020 року за адресою:

01024, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 03 до 07 серпня 2020 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

-       матеріали (фото- або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення аналогічних культурно-суспільних проектів ;

-       концепція проведення Київського Форуму толерантності (міжнаціональна та міжконфесійна платформа).У проекті концепції:  має бути розкрита основна тема Форуму(подальше зміцнення історично традиційної атмосфери у столиці, міжетнічної та міжконфесійної злагоди, толерантності співжиття та високого рівня взаєморозуміння між представниками різних національностей, представниками різних конфесій, тощо);

-       має бути  представлене тематичне наповнення, перелік роздаткових матеріалів і т.п., також  має бути передбачена участь широкого загалу науковців, представників національно0культурних та релігійних громад столиці; міжнародних організацій, органів виконавчої влади та громадськості);

-       локація - Колонна зала КМР (як варіант);

-       наявність попереднього погодження від балансоутримувача запропонованої локації за наявності такого;

-       концепція проведення заходу має враховувати всі особливості запропонованої локації;

-       здійснення тематичного оформлення місця проведення заходу;

-       захід має тривати не менше 3-х годин;

-       кількість учасників не менше 300 осіб;

-       наявність соціальної складової;

-       забезпечення відповідних умов для можливості відвідування людьми з особливими потребами;

-       пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (соціальні мережі, міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання).

 

Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою (форма 1).
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проєкту.
  3. Програма та перелік учасників.
  4. Попереднє погодження балансоутримувача локації (приміщення).
  5. Орієнтовний сценарний план заходу.
  6. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проєкту.
  7. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проєкту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проєкту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника та печаткою (за наявності).

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

При реалізації культурно-мистецького проєкту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc