Головна  →  Мистецькі конкурси  →  1 липня 2020

Оголошення мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проєкт святкового заходу з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на кращий культурно-мистецький проєкт святкового заходу з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

Термін реалізації проєкту − 9 листопада 2020 року.

Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 350,0 тис. грн. (триста п’ятдесят тисяч гривень).

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 31 липня 2020 року за адресою:

01024, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 03 до 07 серпня 2020 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції

-       відповідне приміщення для святкового заходу (не менше 250 місць) з можливістю проведення урочистої церемонії нагородження працівників галузі культури м. Києва грамотами і подяками з нагоди професійного свята;

-       організація та проведення святкового заходу (концертної програми, шоу-програми, вистави, тощо) тривалістю 1,5 – 2 години;

-       святкове тематичне оформлення місця проведення заходу;

-       наявність попередньої згоди щодо використання запропонованого приміщення для проведення заходу від балансоутримувача;

-       забезпечення поліграфічною продукцією (запрошення, грамоти);

-       забезпечення роботи ведучого або ведучих;

-       забезпечення квітковою продукцією (30 букетів для привітання нагороджених);

-       кейтерингове забезпечення заходу;

-       пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (популярні соціальні мережі, міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання).

 

Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою (форма 1).
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проєкту із обґрунтуванням актуальності.
  3. Програма та перелік учасників культурно-мистецького проєкту.
  4. Попереднє погодження балансоутримувача локації (приміщення).
  5. Попередній сценарний план заходу.
  6. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проєкту.
  7. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проєкту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проєкту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника та печаткою (за наявності).

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

При реалізації культурно-мистецького проєкту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc