Головна  →  Мистецькі конкурси  →  8 травня 2019

Департамент культури оголошує мистецький конкурс на кращий культурно-мистецький проект святкового заходу з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на кращий культурно-мистецький проект святкового заходу з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

Термін реалізації проекту − 8 листопада 2019 року.

Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 300,0 тис. грн. (триста тисяч гривень).

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 07 червня 2019 року заадресою:

03004, м. Київ, бульв. Т .Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 10 до 14 червня 2019 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції 

-         відповідне приміщення для святкового заходу (не менше 250 місць) з можливістю проведення урочистої церемонії нагородження працівників галузі культури м. Києва грамотами і подяками з нагоди професійного свята;

-         організація та проведення святкового заходу (концертної програми, шоу-програми, вистави, тощо) тривалістю 1,5 – 2 години;

-         святкове тематичне оформлення місця проведення заходу;

-         наявність попередньої згоди щодо використання запропонованого приміщення для проведення заходу від балансоутримувача;

-         забезпечення поліграфічною продукцією (запрошення, грамоти);

-         забезпечення роботи ведучого або ведучих;

-         забезпечення квітковою продукцією (30 букетів для привітання нагороджених);

-         кейтерингове забезпечення заходу;

-         пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою (додаток 1).
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності.
  3. Програма та перелік учасників культурно-мистецького проекту.
  4. Попереднє погодження балансоутримувача локації (приміщення).

 

  1. Попередній сценарний план заходу.
  2. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
  3. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника.

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині:

отримання відповідних дозволів;

дотримання встановлених норм проведення масових заходів, зокрема допустимого рівня гучності, пожежної і техногенної безпеки;

дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


ujkjc