Головна  →  Мистецькі конкурси  →  19 квітня 2019

Департамент культури оголошує мистецький конкурс на організацію та проведення прийому Праведників Бабиного Яру в рамках заходів до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на організацію та проведення прийому Праведників Бабиного Яру» в рамках заходів до Дня пам’яті  жертв Бабиного Яру, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 40,0 тис. грн.

Місце реалізації проекту: Колонна зала Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36).  

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 21 травня 2019 року за адресою:

03004, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 22 травня 2019 року до 30 травня 2019 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

-         матеріали (фото- або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення аналогічних культурно-суспільних проектів ;

-         концепція проведення Прийому Праведників Яру має передбачати проведення науково-практичної конференції «Бабин Яр – наш спільний біль»;

-         наявність попереднього погодження від балансоутримувача запропонованої локації;

-         концепція проведення заходу має враховувати всі особливості запропонованої локації;

-         здійснення тематичного оформлення місця проведення заходу;

-         захід має тривати не менше 3-х годин;

-         кількість учасників не менше 200 осіб;

-         наявність соціальної складової;

-         забезпечення відповідних умов для можливості відвідування людьми з особливими потребами;  

-         пропозиції щодо забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, а також план просування в популярних соціальних мережах).

 

 

Для участі у мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою (додаток 1).
  2. Концепція проведення кожного із заходів проекту.
  3. Програма та перелік учасників культурно-мистецького проекту.
  4. Попередній сценарний план.
  5. Попереднє погодження балансоутримувача приміщення.
  6. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації кожного із заходів культурно-мистецького проекту .
  7. Орієнтований кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту (окремий по кожному із заходу проекту), який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет міста та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника та печаткою (за наявності).

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc