Головна  →  Мистецькі конкурси  →  5 червня 2018

Оголошення Мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проект щодо проведення Київського форуму толерантності «Будуємо європейський дім разом».

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

      на кращий культурно-мистецький проект щодо проведення Київського форуму толерантності «Будуємо європейський дім разом» із врахуванням міжетнічної та міжконфесійної складової, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

      Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 30,0 тис. грн. (тридцять тисяч гривень).

      Дата реалізації − листопад 2018 року.

      Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 04липня 2018 року заадресою:

      03004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

      Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 05 до 15липня 2018 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції

−       матеріали (фото- або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення аналогічних культурно-суспільних проектів ;

−       концепцію проведення Київського форуму толерантності «Будуємо європейський дім разом» із врахуванням міжетнічної та міжконфесійної складової ;

−       локація має бути загальнодоступною;

−       наявність попереднього погодження від балансоутримувача запропонованої локації за наявності такого;

−       концепція проведення заходу має враховувати всі особливості запропонованої локації;

−       здійснення тематичного оформлення місця проведення заходу та відповідними матеріалами учасників форуму (в т.ч. програма, список учасників, доповідачів і т.д.);

−       захід має тривати не менше 2-х годин;

−       кількість учасників не менше 200 осіб;

−       наявність соціальної складової;

−       забезпечення відповідних умов для можливості відвідування людьми з особливими потребами;  

−       використання туристичного логотипу міста Києва в оформленні локації та рекламній продукції;

−       пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет – видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у Мистецькому конкурсі за встановленою формою.
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності (обов’язкова етнічна складова) .
  3. Візуалізація святкового тематичного (з етнічними елементами) оформлення локацій.
  4. План-схема розташування тимчасових конструкцій.
    1. Програма та перелік учасників кожного культурно-мистецького проекту.
    2. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
    3. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ! 

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника.

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині:

отримання відповідних дозволів;

дотримання встановлених норм проведення масових заходів, зокрема допустимого рівня гучності, пожежної і техногенної безпеки;

дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc