Головна  →  Мистецькі конкурси  →  5 червня 2018

Оголошення Мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проект щодо проведення фестивалю етнічних громад м. Києва «Мати Україно, ти одна у нас».

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

      на кращий культурно-мистецький проект щодо проведення фестивалю етнічних громад м. Києва «Мати Україно, ти одна у нас», для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

      Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 60,0 тис. грн. (шістдесят тисяч гривень).

      Дата реалізації − 24 серпня 2018 року.

      Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 04липня 2018 року заадресою:

      03004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

      Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 05 до 15липня 2018 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції

‒ матеріали (фото- або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення аналогічних культурно-масових проектів за обов’язковою участю колективів етнічних громад міста Києва;

‒ концепцію проведення Фестивалю етнічних громад «Мати Україно, ти одна у нас» з урахуванням того, щоФестиваль буде проходити в рамках заходів із відзначення Дня незалежності України;

‒ локація має бути загальнодоступною та не вимагати перекриття дорожнього руху;

‒ наявність попереднього погодження від балансоутримувача запропонованої локації за наявності такого;

‒ концепція проведення заходу має враховувати всі особливості запропонованої локації;

‒ здійснення святкового тематичного до Дня незалежності України (з етнічним наповненням) оформлення місця проведення заходів;

‒ обов’язкове проведення культурно-мистецького заходу тривалістю не менше 4-х годин;

‒ кількість учасників не менше 500 осіб;

наявність соціальної складової;

‒ забезпечення встановлення мобільних туалетних кабін, у т.ч. спеціально пристосованих для людей з особливими потребами;

‒ забезпечення відповідних умов для можливості відвідування людьми з особливими потребами;  

‒ використання туристичного логотипу міста Києва в оформленні локації та рекламній продукції;

‒ орієнтовний графік монтажу-демонтажу тимчасових конструкцій;

‒ пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет – видання, популярні соціальні мережі).

 

      Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

 

  1. Заява про участь у Мистецькому конкурсі за встановленою формою.
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності (обов’язкова етнічна складова) .
  3. Візуалізація святкового тематичного (з етнічними елементами) оформлення локацій.
  4. План-схема розташування тимчасових конструкцій.
    1. Програма та перелік учасників кожного культурно-мистецького проекту.
    2. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
    3. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

      Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію (у двох примірниках). Всі додатки до заяви засвідчуються підписом заявника.

      Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику. У разі надходження конкурсної пропозиції поштою, термін її подання визначається за поштовим штемпелем. Конкурсні пропозиції, подані з порушенням установленої форми або терміну подання, повертаються заявнику з відповідним повідомленням.

 

      При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині:

      отримання відповідних дозволів;

      дотримання встановлених норм проведення масових заходів, зокрема допустимого рівня гучності, пожежної і техногенної безпеки;

      дотримання норм законодавства, що регулюють використання авторських та суміжних прав.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc