Головна  →  Оголошення  →  1 червня 2018

Про оголошення конкурсу

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення посад:

-       директора-художнього керівника комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Академічний театр «Київ Модерн-балет».

-       директора-художнього керівника комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва».

Кваліфікаційні вимоги:вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку відповідного закладу на один і п'ять років.

Документи приймаються по 02 липня 2018 року включно за адресою:                  м. Київ, бульв. Т.Г.Шевченка, 3.

Довідки за тел. 279-52-82, 279-72-51. Е-пошта - [email protected].

Департамент культури по 26 червня 2018 року включно приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Перейти до спискуВерсiя для друку