Головна  →  Мистецькі конкурси  →  29 січня 2018

Департамент культури оголошує мистецький конкурс на кращий культурно-мистецький проект з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС 

      на кращий культурно-мистецький проект знагоди відзначення Міжнародного дня музеїв, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки  з бюджету м. Києва.

      Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 50,0 тис. грн.

      Дата реалізації проекту 18 травня 2018 року.

      Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються  в друкованому вигляді (у двох примірниках) до 26 лютого 2018 року за адресою:

      01004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

      Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 27 лютого 2018 року до 6 березня 2018 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

-       концепція проекту має передбачати проведення святкового заходу з нагоди Міжнародного дня музеїв, зокрема урочистої церемонії нагородження працівників музейної галузі грамотами та подяками, а також розважальної частини (театральної вистави, концертної програми, шоу-програми, різноманітних активностей для публіки тощо) тривалістю 1,5 – 2 години;

-       відповідне приміщення для святкового заходу (не менше 200 місць);

-       наявність попередньої згоди щодо використання запропонованого приміщення для проведення заходу від балансоутримувача;

-        святкове тематичне оформлення місця проведення заходу;

-        забезпечення роботи ведучого (ведучих);

-        виготовлення поліграфічної продукції (запрошень, дипломів, грамот);

-        забезпечення рамками для оформлення нагородних бланків (25 одиниць);

-        забезпечення квітковою продукцією для привітання нагороджених;

-        кейтерингове забезпечення заходу;

-        пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ – телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі у мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію: 

  1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою.
  2. Концепція проведення кожного із заходів культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності.
  3. Програма та перелік учасників кожного із заходів культурно-мистецького проекту.
  4. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації кожного із заходів культурно-мистецького проекту .
  5. Орієнтований кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту (окремий по кожному із заходу проекту), який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет міста та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

      Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію.

      Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику.

      При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА.

 

Файл документа: ЗАЯВА_Зразок.doc

Перейти до спискуВерсiя для друку