Головна  →  Мистецькі конкурси  →  29 січня 2018

Департамент культури оголошує мистецький конкурс на кращий культурно-мистецький проект з образотворчого мистецтва до Дня Києва.

З метоювиявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

      на кращий культурно-мистецький проект з образотворчого мистецтва до Дня Києва, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

      Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 50,0 тис. грн.

      Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються в друкованому вигляді (у двох примірниках) до 26 лютого 2018 року за адресою:

      01004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон: (044) 279-62-92.

      Переможця мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 27 лютого 2018 року до березня 2018 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції

 • складова культурно-мистецького проекту з образотворчого мистецтва до Дня Києва має: стати професійною і творчою демонстрацією кращих творів українських митців ХХ – ХХІ століття, присвячених нашій столиці;передбачати презентацію понад 300 художніх творів всіх видів образотворчості;  твори, які формуватимуть експозицію, мають втілювати основну ідею проекту – відображення історії та сьогодення Києва у мистецтві;
 • для презентації творів та подій проекту забезпечення відповідно пристосованих виставкових залів загальною площею не менше 350 м2;
 • наявність відповідного освітлення;
 • забезпечення виставкового обладнання (вітрини для мініатюрних мистецьких творів, мольберти, тумби для скульптури);
  • забезпечення роботи необхідного професійного персоналу для виконання робіт зі створення експозиції, установки обладнання та розвішування творів;
  • наявність структури для рекламного забезпечення заходу, організації мистецтвознавчого та громадського обговорення проекту, святкових мистецьких акцій упродовж реалізації проекту;
  • забезпечення професійного відбору художніх творів для формування експозиції;
  • наявність повідомлення про те, що проект відбувається за підтримки Київської міської державної адміністрації;
  • використання туристичного логотипу міста Києва у поліграфічній продукції, якщо така передбачена кошторисом витрат;
  • пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі в мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має

 складатися з таких документів та містити наступну інформацію: 

 1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою.
 2. Матеріали (фото- або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення культурно-мистецьких  проектів;
 3. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності.
 4. Програма культурно-мистецького проекту.
 5. Попередній сценарний план урочистих складових проекту, якщо такі передбачені проектом.
 6. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
 7. Орієнтовний кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет м. Києва та інші залучені у встановленому порядку кошти).

  

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ! 

      Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію.

      Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику.

      При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку