Головна  →  Мистецькі конкурси  →  2 червня 2017

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує мистецький конкурс на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

 

      на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва.

      Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 30,0 тис. грн.

      Термін реалізації проекту – 28 вересня 2017 року.

      Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються в друкованому вигляді (у двох примірниках) до 03 липня 2017 року за адресою:

      01004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

      Переможців мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 5 по 14 липня 2017 року. Про точну дату учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

-         матеріали, які засвідчують досвід заявника з організації та проведення аналогічних культурно-мистецьких заходів (фото, поліграфічна продукція тощо);

-         відповідне приміщення для проведення заходу з можливістю розміщення близько 100 осіб, де відбудеться урочиста церемонія нагородження та святкова програма;

-         забезпечення музичного супроводу заходу;

-         забезпечення роботи ведучого (ведучих);

-         виготовлення поліграфічної продукції (100 запрошень, 35 нагородних бланків) та 35 рамок для оформлення нагородних бланків;

-         проведення святкової програми (вистави) тривалістю 1,5 – 2 години;

-         забезпечення квітковою продукцією (35 букетів);

-         кейтерингове забезпечення заходу;

-         пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ – телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі у мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у мистецькому конкурсі за встановленою формою  (додаток 1).
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності.
  3. Програма та перелік учасників культурно-мистецького проекту.
  4. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
  5. Орієнтований кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет міста та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

      Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію.

      Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику.

      При реалізації культурно-мистецького проекту організатори мають неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, підзаконних нормативних актів та рекомендацій дорадчих органів КМДА, у т.ч. в частині отримання відповідних дозволів, дотримання встановлених норм проведення масових заходів, у т.ч. допустимого рівня гучності, пожежної і техногенної безпеки.

 

Файл документа: ЗАЯВА_Зразок.doc

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc