Головна  →  Мистецькі конкурси  →  25 січня 2017

Оголошення про проведення Мистецького конкурсу на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

 

          на  кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення урочистого заходу з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв, для реалізації якого передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва. Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 30,0 тис. грн.

          Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 28 лютого 2017 року за адресою:

01004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

          Переможців мистецького конкурсу буде визначено на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно–мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 28 лютого по 03 березня 2017 року. Про точну дату буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції

 

-      матеріали (фото- або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення аналогічних культурно-масових проектів;

-      проведення урочистого заходу 18 травня 2017 року;

-      відповідне приміщення з можливістю розміщення близько 100 осіб для проведення урочистої церемонії нагородження та показу святкової програми (вистави);

-      розташування приміщення для проведення заходу неподалік станції метро;

-      забезпечення роботи ведучого;

-      проведення святкової програми (вистави) тривалістю 1,5 - 2 години;

-      проект детального сценарного плану;

-      виготовлення поліграфічної продукції (100 запрошень, 25 нагородних бланків) та  25 рамок для оформлення нагородних бланків;

-      квіткова продукція для вітання нагороджених (35 букетів по 5 квітів кожен);

-      пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі у мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися

 з таких документів та містити наступну інформацію:

 

  1. Заява про участь у Мистецькому конкурсі за встановленою формою (додаток1).
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності.
  3. Програма та перелік учасників культурно-мистецького проекту.
  4. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту.
  5. Орієнтований кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет міста та інші залучені у встановленому порядку кошти).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

 

Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію.

Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику.

При реалізації культурно-мистецького проекту організатори повинні неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc