Головна  →  Мистецькі конкурси  →  15 лютого 2017

Департамент культури оголошує конкурс на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення циклу заходів з нагоди 130-річчя від дня народження видатного українського скульптора, кінорежисера, драматурга та сценариста І.П.Кавалерідзе.

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних ідей

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на кращий культурно-мистецький проект з організації та проведення циклу заходів з нагоди 130-річчя від дня народження видатного українського скульптора, кінорежисера, драматурга та сценариста І.П.Кавалерідзе. Для реалізації  проекту передбачається надання фінансової підтримки з бюджету м. Києва. Граничний обсяг витрат з бюджету м. Києва 130,0 тис. грн.

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 16.00 год. 16 березня 2017 року за адресою:

01004, м. Київ, бульв. Т.Шевченка, 3, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділ театрально-концертних та культурно-освітніх закладів, каб. № 308, контактний телефон (044)279-62-92.

Конкурсні пропозиції буде розглянуто на засіданні Художньої ради з розгляду культурно–мистецьких проектів при Департаменті культури, яке відбудеться у період з 17 до 24 березня 2017 року.

Про точну дату, час і місце проведення конкурсу учасникам буде повідомлено додатково. про точну дату буде повідомлено додатково.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції

-       забезпечення проведення урочистого заходу та ряду культурно-мистецьких проектів і акцій (круглих столів, виставок, фестивалів, квестів, конкурсів тощо);

-       проведення урочистого заходу в квітні 2017 року (як можлива дата – 14 квітня 2017 року);

-       проведення урочистого заходу тривалістю 2 – 2,5 години;

-       відповідне приміщення з можливістю розміщення 50 осіб для проведення урочистостей із можливістю демонстрації кінофільму;

-       забезпечення роботи ведучого;

-       проект детального сценарного плану;

-       виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції, афіш, двох банерів (1 м х 2 м);

-       одним із основних майданчиків для проведення заходів має бути територія та приміщення Музею-майстерні І.П.Кавалерідзе;

-       пропозиції щодо анонсування та забезпечення інформаційного супроводу заходу (міські, загальнонаціональні ЗМІ — телебачення, радіо, друковані та інтернет-видання, популярні соціальні мережі).

 

Для участі у мистецькому конкурсі конкурсна пропозиція має складатися

 з таких документів та містити наступну інформацію:

  1. Заява про участь у Мистецькому конкурсі за встановленою формою (додаток 1).
  2. Концепція проведення культурно-мистецького проекту із обґрунтуванням актуальності (додаток 2).
  3. Програма та перелік учасників культурно-мистецького проекту (додаток 3).
  4. Технічні характеристики обладнання, яке використовуватиметься при реалізації культурно-мистецького проекту (додаток 4).
  5. Орієнтований кошторис витрат на організацію та проведення культурно-мистецького проекту, який містить розрахунок загального обсягу фінансування проекту та визначення кожного джерела фінансування (бюджет міста та інші залучені у встановленому порядку кошти) (додаток 5).
  6. Матеріали (фото– або поліграфічна продукція), які засвідчують досвід заявника щодо організації та проведення аналогічних культурно-масових проектів (додаток 6).

 

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

      Для участі в мистецькому конкурсі заявник може подавати лише одну конкурсну пропозицію.

      Зареєстрована конкурсна пропозиція не повертається заявнику.

      При реалізації культурно-мистецького проекту організатори повинні неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc