Головна  →  Плани роботи центру  →  30 жовтня 2015

Заходи Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів (з 02 по 08 листопада 2015 року)

02.11.                            ШДЕМ (вул. Челябінська, 7-в)                                  12:00

 

Цикл методичних заходів для викладачів хореографії.

Семінар-практикум Шпудейка Володимира Васильовича за темою: 

«Розвиток відчуття музичного ритму, що є основою всіх жанрів хореографії».

 

03.11.                            ШДЕМ (вул. Челябінська, 7-в)                                   14:00

 

Майстер-клас кантрі-гурту «OldGreyGoose» (США).

 

05.11.                                     Солом’янський РЦСССДМ                                    11:0

                                                        (вул. Кривоноса, 21)

 

Допомога в організації та проведенні ХХІVКонкурсу учнів

з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе» - 2015 у Солом’янському районі.

 

05.11.                  Клуб «Веселка» ЦС ДЮК «Щасливе дитинство»                17:00

                                                         (вул. Ломоносова, 7)

 

Презентація студії танцю «Азарт». Керівник – Ірина Рева.

 

06.11.                            КДМШ № 15   (вул. А. Головка, 25)                               10:30

 

Цикл методичних заходів для викладачів скрипки.

Майстер-клас завідувача відділу, викладача-методиста КДМШ № 15

Щебликіної Тетяни Миколаївни за темою: «Робота з учнями

над виразністю виконання штрихів».

 

06.11.                            КДШМ № 2 ім. М.І. Вериківського                               10:30

                                                   (вул. Ярославів Вал, 25)

 

Цикл методичних заходів для викладачів музичної літератури.

Семінар-практикум кандидата мистецтвознавства,

доцента Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського

Корчової Олени Олександрівни за темою: «Стильовий тандем

«імпресіонізм-символізм» у європейській музичній культурі рубежу ХІХ – ХХ ст.».

 

06.11.                                     Солом’янський РЦСССДМ                                              11:00

                                                     (вул. Кривоноса, 21)

Допомога в організації та проведенні ХХІКонкурсу учнів з функціональними обмеженнями

«Повіримо у себе» - 2015 у Солом’янському районі.

 

06.11.                                     КДШМ №5 ім. Л. Ревуцького                                    11:00

                                                             (вул. Борщагівська, 14)

Допомога в організації та проведенні ХХІVКонкурсу учнів

з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе» - 2015

у Шевченківському районі.

 

 

 

06.11.                                     ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича                                   11:00

                                                            (вул. Бастіонна, 5-а)

 

Засідання методичного об’єднання викладачів гітари.

Відкритий урок-презентація викладача ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича

Корнієнка Валентина Валерійовича за темою: «Імпровізація як засіб розвитку музичного слуху».

 

06.11.                                     ДШМ № 6 ім. Г.Л. Жуковського                            11:00

                                                 (бульв. Верховної Ради, 15)

 

Нагородження лауреатів міського творчого конкурсу-виставки

«Мій кольоровий світ» – учнів ДХШ та художніх відділень ДШМ.

Засідання методичного об’єднання по підсумках проведення

міського творчого конкурсу-виставки «Мій кольоровий світ».

 

06.11.                           Державна дитяча хореографічна студія                   12:00

                                             українського танцю «Барвіночок»

                                                                (вул. Саратівська, 20)

 

Цикл методичних заходів для викладачів хореографії.

Майстер-класи за темою: «Підбір класичного та народного репертуару

для концертмейстерів хореографічних колективів»

за участю концертмейстерів Державної дитячої хореографічної студії українського танцю «Барвіночок».

 

08.11.                                     Національна філармонія України                    15:00

                                                      Колонний зал імені М.В. Лисенка

                                                               (Володимирський узвіз, 2)

 

Абонемент № 2 «Історія класичної гітари».

Портрети композиторів (для дітей середнього та старшого шкільного віку).

Концерт № 1      "Аргентинський композитор Хорхе Кардосо".

Перейти до спискуВерсiя для друку

ujkjc