Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський культурний кластер»

Опубліковано 13 травня 2024 року о 16:30


Адреса

01024, м. Київ, 1024, бульвар Т. Шевченка, 3

Телефон

(044) 279-79-64

Е-mail

[email protected]

Посилання на веб-сайт, веб-сторінку

https://kinokiev.com/

Посилання на соцмережі

https://www.facebook.com/kyivcultcluster

https://www.facebook.com/kyivclasterkrakiv

https://www.facebook.com/cinemaleypzig

https://www.facebook.com/lirakinoteatr

https://www.facebook.com/kinoteatrFlorencia

https://www.facebook.com/Startkinoteatr

https://www.facebook.com/cinemaTGShevchenko

Керівник 

Денис ХОМИЧ

Розклад роботи

Понеділок – неділя: 09:00-21:00

Фізична доступність для людей з інвалідністю та маломобільних груп

Частково доступні

Коротка історична довідка

 

Комунальне підприємство "Київкінофільм" було організовано в 2007 році шляхом злиття 7 спеціалізованих дитячих кінотеатрів: «Алмаз», «Факел», «Промінь», «Пролісок», «Старт», «Ліра», «Салют».

У 2013 році до складу Комунального підприємства «Київкінофільм» приєднали інші муніципальні кінотеатри: «Лейпциг», «Флоренція», «Київська Русь», «Ім. Т. Шевченка», «Кіото», «Дніпро», «Загреб», «Братислава», «Краків» та «Молодіжний».

З метою оновленням мережі закладів культури відповідно до потреб громади у якісних, доступних і сучасних культурних послугах рішенням Київської міської ради від 02 березня 2023 року № 6039/6080 Комунальне підприємство «Київкінофільм» перейменоване на Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський культурний кластер» 

«Київський культурний кластер» – комунальна мережа багатофункціональних культурних центрів покрокової доступності, що задовольняє широкий спектр культурних потреб громади.

До неї входять:

 - 6 закладів («Лейпциг», «Флоренція», «Ім. Шевченка», «Ліра», «Старт», «Краків») – здійснюють основну діяльність з надання культурних послуг громаді;

 - «Братислава» – здійснює свою діяльність в обмеженому форматі, розроблена проєктна документація та розпочаті ремонтні роботи;

 - 3 заклади («Київська Русь», «Київ» та «Кіото») – не працюють, приміщення потребують капітальних ремонтів і на сьогодні в них розміщуються бюджетні установи, крім того «Київська Русь» та «Кіото» мають розроблену проєктну документацію, що потребує коригування;

 - 2 заклади («Загреб», «Екран») – не функціонують через незадовільний технічний стан приміщень.

Кінотеатр «Краків» – з червня 2023 року працює як багатофункціональний культурний кластер, обладнаний найсучаснішим аудіо та відеообладнанням, що дає можливість реалізовувати різножанрові проєкти. Основними цілями створення Кластеру є втілення нової моделі культурної інституції в Києві шляхом створення інтерактивної зони спілкування, креативного середовища, нових можливостей для творчої, інтелектуальної самореалізації, духовного збагачення, особистісного розвитку різновікових категорій населення.

У перспективів планується існуючі кінотеатри «Київська Русь», «Братислава», «Кіото», «Лейпциг», «Флоренція», «Ім. Шевченка», «Ліра», «Старт», «Загреб», «Екран», «Київ» перетворити на сучасні культурні інституції, місце зосередження активної молоді, де реалізуватимуться різнопланові проєкти. На їхній території планується створити всі необхідні умови для творчої реалізації та надання культурних послуг. Модернізація вхідних груп кінотеатрів дозволить створити інклюзивні простори для людей з інвалідністю та маломобільних груп відвідувачів кінотеатрів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux