КМДА Київська міська державна адміністрація


Погоджувальна рада

Постійно діючий орган Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів. Завданням Погоджувальної рад є надання рекомендацій щодо доцільності використання в освітньому процесі мистецьких шкіл (освітній діяльності закладів культури) міста нової методичної, навчально-методичної літератури тощо.

На розгляд Погоджувальної ради приймаються навчально-методичні матеріали, попередньо презентовані автором або упорядником чи укладачем у мистецькій школі (закладі культури) або на засіданні предметної секції методичного об’єднання тощо.

Рада проводить всебічне глибоке вивчення наданих на розгляд навчально-методичних матеріалів та направляє їх на рецензування.

На засіданні Погоджувальної ради автор особисто представляє навчально-методичні матеріали та надає необхідні коментарі та роз’яснення.

У разі незгоди з прийнятим рішенням автор може письмово висловити свою думку, яка долучається до протоколу засідання Погоджувальної ради.

За письмовою заявою автора рада може розглянути надані навчально-методичні матеріали за його відсутності на засіданні.

Порядок надання документів

Автор особисто надає відповідальному секретарю Погоджувальної ради такі документи:

- заяву встановленої форми;

- навчально-методичні матеріали у паперовому вигляді (2 примірники) та електронну версію у форматі «PDF» на оптичному диску або USB-флеш-накопичувачі;

- супроводжуючі документи (методичні рекомендації, роз’яснення тощо) у паперовому вигляді (2 примірники) та електронну версію у форматі «PDF» на оптичному диску або USB-флеш-накопичувачі;

- творчу біографію.

Документи, які надані не у повному обсязі, не приймаються.

Заява

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСОК

викладачів, творчі доробки яких пройшли Погоджувальну раду

Протокол № 1 від 08.10.2020

 1. Климова С.О., КДМШ № 35

2. Дородько В.В., ДШМ № 9

3. Гордєєва О.В. і Корнієнко В.І., КДХШ № 7

4. Ільницька О.В., ДШМ № 6 ім. Г. Жуковського, КДМШ № 15 ім. В.Г. Щигловського; Фесай Ю.В., КДМШ № 15 ім. В.Г. Щигловського

5. Бабенко М.О., КДМШ № 12

6. Буравчук А.І., КДМШ № 1 ім. Я. Степового

7. Руссова Г.М., КДМШ № 35

8. Тарасова О.П., КДШМ № 5 ім. Л. Ревуцького

9. Данько-Шестопалова А.В., ДМШ № 13 ім. М. Глінки

10. Павлюк Л.Л., ДМШ № 21 (2 роботи)

11. Кугаткіна О.В., Кадінова А.М., Мерзлякова О.А., Омельченко Т.А.Пушняк Л.В., Самосьєва Я.В., Ульянова Н.Г., Ясницька С.Б.,    ДМШ № 36

12. Кізлова О.Є., КДМШ № 29

13. Макуха Л.М., КДМШ № 29

14. Шаліт О.Г., КДМШ № 35; Іващенко С.В. та Бабенко М.О., КДМШ № 12

15. Нестерова Н.М., Рябоконь О.В., Колтунов Т.І., КДШМ № 3

16. Нестерова Н.М., Рябоконь О.В., Колтунов Т.І., Лубнін М.А., КДШМ № 3 (2 роботи)При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.