Головна  →  Заклади культури  →  Парки культури  →  Парк культури і відпочинку “Перемога”

Парк культури та відпочинку «Перемога»

02125, м. Київ, Дніпровський район, бульвар Перова, 2;

e-mail: park_peremogaa@ukr.net

Історична довідка

Парк культури та відпочинку «Перемога» облаштували у 1965 році архітектори Михайло Гречина, Валентин Єжов, І.Я.Жилкін, Олексій Заваров, Самуїл Вайнштейн, Ігор Мезенцев на честь перемоги у Великій вітчизняній війні, перепланований у 2008 році.

На 82,61 га розташований сосновий ліс з парковими алеями, декоративне озеро з арковими містками та островом, спортивні майданчики, критий каток «Крижинка», концертно-танцювальний зал «Ровесник». На центральній алеї парку знаходиться великий фонтан. Також на території парку функціонують два безкоштовні сучасні ігрові майданчики, які розраховані на дітей різних вікових категорій. Великою популярністю серед молоді та дітей користується містечко атракціонів. У вихідні та святкові дні на літній естраді парку проходять концерти та святкові заходи.

З оглядового колеса (близько 30 м) відкриваються панорами частини столичного лівобережжя.

На головній алеї Парку культури та відпочинку «Перемога» - Курган безсмертя.

Курган відкритий 21 червня 1967 року на честь героїв, які віддали життя за свободу і незалежність в роки Другої світової війни. Курган Безсмертя насипаний із землі, привезеної зі солдатських і партизанських могил з різних країн Європи. Основа кургану виконана у формі п’ятикутної зірки. Архітектори - О. К. Стукалов і А. А. Сніцарьов. Реконструкцію кургану проведено у 2004 році на честь 60-річчя визволення України від фашистських загарбників.

Основною метою діяльності Парку культури та відпочинку «Перемога» є організація вільного часу, активного відпочинку, задоволення культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил, спілкування людей у сфері дозвілля.

 Директор Товстоног Олександр Олександрович

тел. 559-99-62, факс 559-28-36

 ЯК НАС ЗНАЙТИ

від м. «Дарниця» 5 хв. пішки

Версiя для друку

ujkjc