Головна  →  Заклади культури  →  Парки культури  →  Парк культури і відпочинку “Партизанська слава”

Парк культури та відпочинку «Партизанська слава»

02096, м.Київ, Дарницький район,дирекція:вул..Російська 28/1, парк: вул..Славгородська

e-mail: partizansraislava@ukr.net

Історична довідка

                        Парк культури та відпочинку «Партизанська слава» був закладений у 1970 році,як регіонально-ландшафтний парк у Дарницькому районі міста Києва. Знаходиться між вулицями Тростянецькою і Славгородською. Площа парку-111,97 га,зеленими насадженнями зайнято більше 100 га всієї території парка,лісовими озерами-3,4 га,спорудами-0,3 га.  

                           Відповідно до плану розвитку мережи культурно-освітних установ Виконавчим комітетом Київської міської Ради депутатів трудящих прийнято Рішення за № 1155 від 17 липня 1972 року»Про організацію парку культури та відпочинку в Дарницькому районі м.Києва» і за проханням ветеранів Другої світової війни,колишніх партизан та підпільників партизанського об’єднання Сидора Ковпака парк названо “Парк культури та відпочинку Партизанська слава». Композиційним центром парку є меморіальна зона з Музеєм партизанської слави,Зеленим театром для традиційних зустрічей ветеранів Другої світової війни,де проводяться урочисті мітинги та святкові заходи. На території парку встановлено у 1978 році пам’ятний знак Бойовій співдружності польських  і словацьких партизан. Окрім зони урочисто-масових заходів в парку налічується ще шість функціональних зон :видовищних та культосвітних заходів,експозиційно-тематична,спортивна,зона відпочинку для дітей,тихого відпочинку(декоративний бассейн),господарча. Тут збережені ландшафти природнього лісу,вони доповнені парковими рисами.  До уваги відвідувачів парку-«Містечко атракціонів» у неповторній атмосфері природного соснового лісу, у чудовому парку,що є однією з яскравіших перлин у зеленому намисті столиці України. Про парк культури та відпочинку можно сказати проникливими поетичними  рядками дарницької поетеси Вікторії Дворецької:

Наш парк-окраса і району,й міста,

І символ  партизанської він слави.                                                        

У ньому затишно і чисто,            

Людині тут комфортно і  цікаво.   

Парк  осередок нашої культури,

Працюють люди тут талановиті :                                               

Майстерні,артистичні в них Натури,       

і аурою мрії  оповиті.

Нескінченою Будь нескінченою Святкова днина!  

Душею молодіє тут людина…   

Директор Бобровська Олена Миколаївна

Приймальня: тел../факс:566-36-10

ЯК НАС ЗНАЙТИ

До нас їхати:м.Бориспільська,трамвай № 29 до зупинки «Парк партизанської слави»,м.Дарниця маршрутне таксі № 45,автобус № 45 до зупинки «Поліклініка»

Версiя для друку

ujkjc