Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський академічний драматичний театр на Печерську

Театрально-видовищний заклад культури  "Київський академічний драматичний театр на Печерську"

01001, м. Київ, Печерський район, вул. Немировича-Данченка, 5.

Сайт: www.newtheatre.kiev.ua     ел. пошта: kievnewtheatre@gmail.com

https://www.facebook.com/TheatrePechersk/ 

        Історична довідка

      Основою «Нового драматичного театру на Печерську» став випускний у 1999 році російський курс Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого (курс народного артиста України Н. Н. Рушковського).

      У студентські роки ця трупа створила вистави, які послужили основою для репертуару майбутнього театру. На сьогоднішній день в Театрі на Печерську 30 акторів: 17 в штаті і 13 запрошених акторів з інших театрів. Художній керівник театру - Олександр Крижанівський.

      4 квітня 2010 року театр відзначив свій перший ювілей - 10 років. За ці роки було поставлено 35 вистав. Вистави театру брали участь у фестивалях в Росії, Білорусії, Німеччини, Великобританії, Швеції.

      Театр і окремі артисти багато разів ставали лауреатами театральної премії «Київська пектораль». Вистави «Людина з Ламанчі», «Майстер і Маргарита», «Закон танго», «Розпусник», «Щастя», «Push up 1-3», «Корабель не прийде», «Святою  ночію» були схвально відзначені театральними критиками і удостоєні премії в своїх номінаціях.

      Всі актори "Нового театру на Печерську" багато знімаються в кіно. Є членами національної спілки театральних діячів України, членами Національної спілки кінемотагрфістов України.

      За роки свого існування театр підтримує тісні контакти і проводить спільні проекти з Посольством королівства Швеція; Шведським інститутом, Гете інститутом, з Російським Посольством, Російським центром міжнародного наукового та культурного співробітництва, Культурним центром при Посольстві Республіки Італія, Російським культурним центром "МИР" в Мюнхені, Культурним центром при Посольстві Аргентинської Республіки.

 

Директор-художній керівник: Крижанівський Олександр Володимирович.

Тел./факс: (044) 285-65-50.

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Станція метро: Печерська

Тролейбус: № 14,15, зупинка «Національний Університет технологій та дизайну»,або «Військовий госпіталь» 

Тролейбус: № 38, зупинка «площа Лесі Українки»

Автобус: №62, зупинка  «площа Лесі Українки»

Маршрутне таксі: 444,238,520, зупинка «площа Лесі Українки»

Маршрутне таксі: 450, зупинка «Національний Університет технологій та дизайну», або «Військовий госпіталь»  

Версiя для друку


ujkjc