Головна  →  Департамент  →  Керівництво  →  Моцюк Володимир Володимирович

Біографія

 Народився 26 листопада 1977 року у селі Хотешів Камінь-Каширського району Волинської області.

 Освіта вища:

 Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність: філософія, кваліфікація: викладач філософських дисциплін.

 Кар'єра:

 Володимир Володимирович Моцюк розпочав трудову  діяльність у 2000 році на посаді провідного, а згодом головного спеціаліста відділу сприяння діяльності релігійних організацій управління організаційно-методичної роботи Державного комітету України у справах релігій.

 З 2004 по 2009 роки – головний спеціаліст відділу реєстрації та статичного обліку релігійних організацій Департаменту у справах державно-конфесійних відносин та забезпечення свободи совісті Державного комітету України у справах національностей та релігій.

З 2009 по 2012 роки – начальник відділу реєстрації релігійних організацій управління у справах релігій Головного управління у справах національностей та релігій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У 2012 році – начальник відділу з питань релігій управління у справах національностей та релігій Головного управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З 2013 року  в.о. заступника директора Департаменту культури – начальника управління у справах національностей та релігій, начальник відділу з питань релігій управління у справах національностей та релігій.

З 25.12.2013  заступник директора Департаменту культури - начальник управління у справах національностей та релігій.

Сімейний стан: одружений, має доньку.

 

Версiя для друку