КМДА Київська міська державна адміністрація


Установче засідання ради методичних об’єднань за темою: «Методичні рекомендації щодо виконання Плану роботи МО на 2020/2021 навчальний рік».

Презентація 3 частини збірки «Класична гітара» та навчальної програми з предмета «Музичний інструмент електрогітара» елементарного підрівня початкової мистецької освіти

Семінар-практикум заслуженого працівника культури України, директора КДМШ 14 ім. Д. Кабалевського, викладача-методиста Троценка Валерія Миколайовича за темою "Проблеми розвитку готово-виборного баяна в дитячій мистецькій школі. Інструментарій. Виховання і розвиток емоційної культури та музично-образного мислення учнів"

"Музична вітальня В.Пухальського". Зустріч І

Відкритий урок викладача ДШМ № 4, викладача-методиста Рунчак Оксани Іванівни за темою: "Твори великої форми в репертуарі учнів старших класів. Засоби музичної виразності та їх значення у створенні художнього образу"

Навчально-методичний проєкт «Предмет “Сольфеджіо” як чинник виховання креативної особистості»

Відкритий урок викладача гобою КДШМ №2 ім. М. Вериківського Шперер В.О. за темою: «Робота над вдосконаленням звуку, на різних етапах навчання гри на гобої»

Робота над подоланням складностей в осягненні фактурного та драматургічного аспектів музичного твору на уроках композиції викладача ДМШ № 28 Коніщевої О.В.

Онлайн-семінар за темою: «Огляд навчально-методичної літератури з предмета «Сольфеджіо»

«Творча майстерня викладача хору»презентація роботи викладача КДМШ № 38 Шафран Олени Олександрівни

Семінар-практикум «Дослідження творчої майстерні викладача-струнника»При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.