Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва

Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури  "Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва"

 04070, м. Київ, Подільський районвул.Межигірська, 2 (станція метро «Контрактова площа»)

https://kyivoperatheatre.com.ua,  e-mail: kmatob.kyiv@gmail.com

 https://www.facebook.com/KyivOperaTheatre/

 

 Історична довідка

      Єдиний в Україні театр опери і балету для дітей та юнацтва був створений у 1982 році. Серед фундаторів колективу відомі музиканти – народні артисти України – головний диригент Євген Дущенко, головний  хормейстер Михайло Кречко та директор Іван Дорошенко. 1 лютого 1985 року театр відкрився оперою Миколи Лисенка «Зима і Весна». У 2002 році театр удостоєний звання академічного. За понад 30 років творчої діяльності здійснено постановки понад 160 вистав, з них 40 – поставлено вперше. Сьогодні в афіші театру близько 50 назв – опер, балетів, мюзиклів, музичних казок, симфонічних та вокально-симфонічних програм і концертів.

      У складі колективу – оперна і балетна трупи, симфонічний оркестр, хор. Це високопрофесійні музиканти: співаки, артисти балету, інструменталісти – випускники консерваторій, хореографічних училищ, музичних та балетних академій країни. Серед них чимало справжніх «зірок», імена яких відомі далеко за межами України.

      Свідченням мистецької зрілості колективу є премії та численні відзнаки міжнародних та всеукраїнських оглядів-конкурсів та фестивалів, відзначення багатьох вистав театральною премією «Київська пектораль».

      Театр знаходиться  в історичному центрі Києва – на Контрактовій площі (Поділ). Будівля театру – пам’ятка історії та архітектури, унікальний зразок київського конструктивізму (1931-1932).

 

Директор - художній керівник: 

заслужений працівник культури України Качанов Петро Федорович.

Приймальня: тел./факс. (044) 425-34-30, 462-50-56.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 

Версiя для друку


ujkjc