Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський камерний театр «Дивний замок»

Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури  "Київський камерний театр "Дивний замок"

03087, м. Київ, Солом’янський район, вул. Єреванська, 11 

 e-mail: divniyzamok@ukr.net

 https://www.facebook.com/teatrdivniyzamok/

Історична довідка

      Театр було засновано у 1987 році групою молодих акторів на чолі з режисером М. Карасьовим та директором О. Ракітою під назвою «Арена Вечірнього Києва» («Арена ВК»). Першими виставами стали п’єса «Вчитель російської» О. Буравського та казка «Алладін» О. Лихого. Того часу театр працював на Андріївському узвозі, 22-б.

      У 1989 році внаслідок запланованої реконструкції центру міста, в тому числі й Андріївського узвозу, театр отримав приміщення у Солом’янському районі та змінив назву на Київський камерний театр-студію. У 1993 році на зборах творчого колективу директором-художнім керівником було обрано Олену Іванченко, яка була призначена на цю посаду й очолює колектив по теперішній час. Вона згуртувала навколо себе творчу молодь, започаткувала у діяльності театру містичний напрям, який вигідно вирізняє колектив серед інших творчих закладів. Феєрії, казки, чарівні перетворення та фантастичні пригоди – захоплюють і творців і глядача, навчають маленьких відвідувачів фантазувати, міркувати та мріяти.

      За період творчої роботи театром створено понад 100 вистав за творами українських та зарубіжних авторів. Колектив був учасником численних фестивалів і отримав нагороди.

      З 1996 року при театрі працює театральна школа, яка з часом перетворилася на Дитячий театр «Чарівна скринька», де навчаються діти та підлітки з 6 років. Найбільш здібні учні згодом беруть участь у виставах театру.

      У 2009 році театр заснував перший в Україні фестиваль містичних авторів «Німфа», який проводиться з того часу щороку - https://www.facebook.com/Фестиваль-Нимфа-247503228772209/.

      У 2011 році при театрі створено кіностудію Paradoxon, що знімає короткометражні фільми силами творчого складу театру за творами відомих авторів для показу у програмі «Класика для школярів» (наприклад О.С.Пушкін, Е.А.По, М.А.Булгаков).

Директор-художній керівник театру:  Іванченко Олена Ігорівна.

Тел.  (044) 242-63-18.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

https://www.facebook.com/teatrdivniyzamok/

Автобус № 69, тролейбуси №№ 30, 42: зупинка «Площа космонавтів», далі іти по вулиці Єреванській. Тролейбуси №№ 17, 19 до зупинки «Вулиця Єреванська».

Від станцій метро «Площа Льва Толстого», «Університет» тролейбус № 17 до зупинки «Вулиця Єреванська».

Від станції метро «Шулявська» тролейбуси №№ 22, 30, 42, маршрутне таксі № 17 до площі Космонавтів, далі іти вулицею Єреванською.

Від станції метро «Вокзальна» маршрутне таксі № 401 до площі Космонавтів, далі іти вулицею Єреванською.

Від станції метро «Петрівка» маршрутне таксі № 213 до площі Космонавтів, далі іти вулицею Єреванською.

 

Версiя для друку


ujkjc