Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський академічний театр «Золоті ворота»

Театрально-видовищний заклад культури 
"Київський академічний театр "
Золоті ворота"

Юридична адреса: 02002, м. Київ, Дніпровський район, вул. Митрополита А.Шептицького, 1-б

01021, м. Київ, Печерський район, вул. Шовковична, 7-А

http://zoloti-vorota.kiev.ua/ , e-mail: theatre.zv@gmail.com

https://www.facebook.com/theatre.zv/

 

Історична довідка

      Театр «Золоті ворота» – столичний колектив з понад 30-літньою історією (створений у 1979 році). Лауреат численних міжнародних конкурсів та фестивалів, завдяки чому свого часу був визнаний одним з кращих камерних театрів світу. Донедавна незмінним художнім керівником театру був заслужений діяч мистецтв України Валерій Пацунов, який передав естафету молодому поколінню митців.

      З вересня 2014 року почалась нова сторінка літопису театрального закладу: керівництво театром здійснює молода команда на чолі з режисером Стасом Жирковим. У новий театральний сезон 2014-2015 рр. «Золоті ворота» увійшли зі слоганом «Театр, а не музей».

      Оновлений творчий колектив продовжує славну традицію перемог на театральних фестивалях.

      Одним з основних пріоритетів колективу стала підтримка молодої театральної генерації. Як результат – на сцені «Золотих воріт» уже відбулися акторські (Дмитро Олійник, «Мітіне кохання. Щоденник») та режисерські (Іван Уривський, «Олеся. Забута історія кохання») дебюти. А копродукція з Київським академічним Молодим театром «Сталкери» за п’єсою сучасного українського драматурга Павла Ар’є стала однією з найрезонансніших вистав сезону.

      Кілька нових імен вдалося відкрити завдяки проекту «OPEN_MIND_СТУДЕНТ», що передбачає презентацію на професійній сцені кращих дипломних вистав творчих вузів. Також успішно працює освітня програма «Золотих воріт», яка включає відкриті лекції, кіноперегляди, сценічні читання та зустрічі глядачів з акторами.

 

Директор - художній керівник Ромашенко Оксана Геннадіївна.

Контакти: (067) 463-72-12, (044) 253-92-76

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 станція метро «Хрещатик», верхній вихід до вул. Інститутської,

театр знаходиться у підвальному приміщенні у дворі жилого будинку.

Версiя для друку


ujkjc