Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський академічний театр ляльок

Театрально-видовищний заклад культури  "Київський академічний театр ляльок"

01001, м. Київ, Печерський район, вул. М.Грушевського 1-А.

www.akadempuppet.kiev.ua   e-mail: puppettheatre@ukr.net

 https://www.facebook.com/akadempuppet.kiev/

https://www.instagram.com/kiev_puppet_theatre/

 

Історична довідка

      Найстаріший професійний театр ляльок столиці, який веде свою історію з 1927 року. Сьогодні відомий серед киян як Замок на горі у Маріїнському парку.

     Це унікальний заклад культури (чи не єдиний в Україні), який працює одразу для всіх категорій глядача: для немовлят від 0 до 3 років (т.зв. бебі театр), дошкільного, молодшого, середнього шкільного віку, підлітків та дорослих. Розмаїта афіша театру пропонує глядачам одночасно кращі "класичні" лялькові вистави та сучасні постановки, в яких поєднуються засоби виразності всіх видів мистецтв. Одне з головних правил театру - "У театрі має бути цікаво і маленьким, і дорослим".

   Щороку театр долучається до престижних театральних фестивалів світу. Виставам київських лялькарів аплодувала публіка фестивалів Австрії, США, Перу, Канади, Словаччини, Японії, Південної Кореї, Польщі, Болгарії, Білорусі, Росії, Туреччини, Грузії, Китаю, Естонії. ЗО жовтня 2002 року Київському державному театру ляльок надано статус академічного. А 19 грудня 2002 року театр переїхав у нове приміщення за адресою вулиця Грушевського, 1-а. Відтоді театр відзначає свій день народження на день Святого Миколая, щороку готуючи нову прем'єру до зимових свят.

   З 2017 року (з нагоди 90-річчя театру) у Замку на горі проводиться щорічний Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок "pUp.pet", відомий своєю широкою географією (щороку учасниками фестивалю є лялькарі з щонайменше 15 країн світу) та масштабною програмою міських заходів (традиційна театралізована хода-відкриття фестивалю, вистави open air у парках та зонах відпочинку Києва).

   Київський академічний театр ляльок - це потужна творча команда, ініціативне керівництво, колектив однодумців, які присвятили своє життя служінню мистецтву театру ляльок!

 

      Директор-художній керівник Гулий Ігор Сергійович

Приймальня: тел. (044) 278-05-66, тел./факс 278-05-56.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Європейська площа, метро «Майдан незалежності»

Версiя для друку


ujkjc