Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра

Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури  "Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра"

  Юридична адреса: 02002, м. Київ, Дніпровський район, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 1-Б

(адміністративно-репетиційна баз театру)

Фактична адреса: 02192, м. Київ, Дніпровський район, вул. Миропільська, 1 (театр)

www.puppet-theater.kiev.ua,   e-mail: e-mail: info@puppet-theater.kiev.ua

https://www.facebook.com/puppettheatrekyiv

 

Історична довідка

      Завіса театру вперше відкрилася 16 листопада 1981 року. Працюючи як філія Київського Республіканського театру ляльок, новий колектив під керівництвом Сергія Єфремова одразу ж розпочав свою діяльність як самостійний творчий організм. Ряд успішних прем'єрних вистав дозволили швидко завоювати популярність і в 1983 році колектив отримав офіційний статус Київського міського театру ляльок.

      Репертуар театру розрахований на різні вікові категорії і багатий виставами, створеними за мотивами українських народних казок, широко представлені постановки за казками народів світу, творами всесвітньо відомих казкарів. Деякі постановки, що з'явились ще на початку діяльності, не виходить з репертуару багато років поспіль. Адже найголовнішою справою театру є вистави, що несуть високий гуманістичний вміст і направлені на затвердження добра, розкриття чистоти людського серця. Від початку заснування і до червня 2016 року художнє керівництво театром здійснював народний артист України Сергій Іванович Єфремов.

      За роки діяльності театр отримував багаторазові звання лауреата Всеукраїнських, а також міжнародних фестивалів театрів ляльок у Польщі, Угорщині, Австрії, Швейцарії, Германії, Чехословаччині, Югославії, Мексиці, Португалії, Франції. Колектив неодноразово був відзначений престижною театральною премією «Київська пектораль», почесними грамотами і дипломами за кращу режисуру і акторську майстерність. Успішна діяльність колективу сприяла присвоєнню театру статусу академічного (2007 р.).

      На сьогоднішній день в репертуарі театру близько 50 вистав і великі творчі плани на майбутнє. Театр щорік випускає декілька прем'єр, враховуючи смаки і побажання маленьких та дорослих глядачів, які по праву називають його затишним родинним театром.

 Директор - художній керіник Братусь Наталія Іванівна.

Приймальня: тел./факс: (044) 517-42-37.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

станція метро «Чернігівська»

трамваї: № 22, 23, 28, 35, 33 (зупинка вул. А.Малишка)

 

Версiя для друку


ujkjc