Головна  →  Заклади культури  →  Театральні заклади  →  Київська мала опера

Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури  "Київська мала опера"

04050, м. Київ, Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 5-а.

сайт: http://www.malaopera.com/,     електронна пошта: kyivska.mala.opera@gmail.com

https://www.facebook.com/malaopera

 

Історична довідка

      У 2005 році за рішенням Київської міської ради було створено театрально-видовищний заклад культури «Київська Мала опера». Для забезпечення професійної діяльності театру і колективу на праві оперативного управління було передано приміщення будинку по вул. Дегтярівській, 5-а (колишній Будинок трамвайників).

      Будівля на Дегтярівській, 5-а була зведена у 1902 році під Лук'янівський народний будинок. До 1917 року в «Народному домі» проходили концерти, а в 1910 році тут влаштували перший у Києві кінематограф. В радянські часи «Народний дім» ліквідували і в приміщеннях розмістили клуб, а пізніше – Будинок культури Лук'янівського трамвайного депо.

      Від 2005 року і до цього часу будівля театру знаходиться в стадії капітального ремонту, тому Київська мала опера як театральний заклад не функціонує.

Разом з тим сьогодні Київська мала опера – це новий арт-простір міста для молодих і сміливих духом людей, українських діячів мистецтва, які не бояться і готові змінювати навколишній світ на краще.

      Романтичний настрій Малої опери має особливий містичний відтінок. Перебуваючи всередині будівлі, просто неможливо залишатися байдужим: перед очима – 100 років з історії нашого міста, де поєдналися давнина і сучасне мистецтво. Тут все гармонійно злилось воєдино і саме у цьому унікальність приміщення і сценічного майданчика говорить сама за себе.

В.о. директора - художього керівника: Прасол Олексій Григорович.

Приймальня тел./факс. (044) 503-06-36.

 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Станція метро «Лук'янівська»

Тролейбуси №№ 6, 16, 18, 19, 23.

Трамваї №№ 14, 18

Автобус № 31.

 

Версiя для друку


ujkjc